Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha már jártok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha már jártok egy lánnyal pár napja és dolgoztok meg tanultok is, de a tanulást elhalaszthatjátok, akkor mi lenne nektek a fontosabb? Kezdődő kapcsolat vagy a tanulás ami miatt rámehet a kapcsolat?

Figyelt kérdés

2013. máj. 14. 13:24
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Kompromisszum.Az elején kicsit kevesebbet foglalkozni a lánnyal.DE éreztetni,hogy ő is fontos.
2013. máj. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Nem kéne olyan nő aki választás elé állít h ő vagy a tanulás. Megbeszélhetjük ha úgy érzi h keveset foglalkozok vele, de ne állítson választás elé, mert akkor tutii h nem őt választom.
2013. máj. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Tanulás
2013. máj. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék bele kotyogni az itteni kommentekbe, de egy kis időt a barátnőre is lehet fordítani. Volt már nektek kapcsolatotok? Fordított helyzetben jól esne nektek, ha a lány nem foglalkozna veletek?
2013. máj. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

nem állítottam választás elé,csak itt kérdezem hogy ti melyiket választanátok?

a tanulás az pedig a motorjogsit jelenti és inkább azt csinálja meg haverozik mint hogy velem legyen

na így már világos???

2013. máj. 14. 13:34
 6/31 anonim ***** válasza:
nevetséges mennyire lekezelőek tudtok lenni még akkor is amikor valaki a ti hibátokból félre értelmez valamit :D
2013. máj. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

4

Képzeld el h volt kapcsolatom. Mondtam is h meg lehet beszélni. De ha nem tudja azt felfogni h MOST (mert nemsoká vége a tanévnek) pont nem érek rá egész nap csak őrá figyelni és elkezd ilyenekkel dobálni h vagy ő vagy a suli akkor már dobtam is. Az meg biztos nem igaz h semmit nem törődik vele. Csak vsz nem érti meg h nem csak ő létezik a világon.

2013. máj. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Kérdező

Nyisd ki a szád és beszéld meg vele. Béna gyereknek... tudod. Ha meg azután is inkább haverozik a szabadidejében akkor hagyd ott. Ennyi

2013. máj. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

A motor jogsit meg értem mert sok pénzbe kerül ám és ha elkezded intenzíven kell csinálni már elhőzodhat sokáig és szarabb is mert elfejelted.


A haverozást meg vele beszéld meg te szerintem ezek nem olyan dolgok amik mellett ne lehetne bnőm ..

2013. máj. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
7-es! Nem suliba jár, olvasd már végig miket ír a kérdező!!
2013. máj. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!