Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van még, aki úgy érzi, mintha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még, aki úgy érzi, mintha az élete egy rémálom lenne a saját testébe zárva?

Figyelt kérdés
Nem tudom elfogadni, ahogy kinézek, amin lehetett változtatni, változtattam, de egyszerűen csúnyának tartom magam. Minden pillanatban azt érzem, hogy ez megakadályoz abban, hogy teljes életet éljek, hogy a dolgok, amikre legjobban vágyom emiatt örökre elérhetetlenek. Tudom hogy az agyam túljátssza a helyzetet, de nem tudok racionálisan felülemelkedni ezen, állandóan ezt érzem.
2013. jún. 30. 10:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Küldj képet! :)

Van akit az agya akadályoz meg az ismerkedésben. Nem tudom melyik a rosszabb...

2013. jún. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Időnként nekem is vannak ilyen érzéseim, de nem külső, hanem belső miatt.
2013. jún. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Engem is az agyam akadályoz meg, mert mindenkinél rosszabbnak érzem magam, szinte mindenkin találok valamit, amire azt tudom mondani, hogy na ez emiatt, az meg amiatt jobb nálam.

Képet nem küldök, küldtem már itt másnak is, és ők azt mondták hogy jól nézek ki, de tényleg pszichológiai szinten van itt a probléma. És nem tudom hogy tudnám ezt felülírni.

2013. jún. 30. 10:47
 4/11 anonim ***** válasza:

Volt amikor én is így gondoltam hogy esélytelen leszek a nőknél aztán csodálkoztam is mikor egy csinos lánnyal sikerült összejönnöm.


úgy voltam vele egy idő után, hogy lesz*rom tökmindegy lesz ami lesz bepróbálkozok mindenkinél aki tetszik, ha elutasít elutasít tökmindegy...

2013. jún. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

a közérzeteddel van baj. Rosz helyen rosz emberekkel ismerkedsz akiknél láthatóan más értékrendek uralkodnak mint nálad. Annyit tudok tanácsolni, hogy menj el egyedül nyaralni valamerre. Egy max két hétre kapcsolodj ki egy általad szimpatikusan kvélt helyen és ott rájössz, hogy ugyanaz van mint nálatok és a lelked is megnyugszik.

Azért érzed magad szarul mert ugy érzed, hogy rosz helyre születtél. Deha máshol bebizonyitod magadnak hogy ugyanez van akkor "beletörödik" a lelked és sokkal könyebben fogod élni az életedet.

2013. jún. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy? Mit nem szeretsz magadon? Mivel vagy elégedett?
2013. jún. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Mit picsogtok? Aki megégett, felismerhetetlenné vállt az arca, elveszítette több végtagját is az ugyan mit szóljon? Szerintetek nem cserélne inkább veletek? Szóval pofát befogni, ti csak nyommerek vagytok, akik nem találtak igazi problémát ezért generálnak maguknak.
2013. jún. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne legyél ennyire felszínes. Az, hogy ki szép, meg ki csúnya, az egyrészt szubjektív, másrészt teljesen másodlagos. Nem a külsőd akadályoz, hanem a gondolkodásmódod.
2013. jún. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

4-es, ez a vicc, hogy pl ha iszom, és felenged bennem ez az érzés, úgy én is szedtem már össze csajokat. De pl velük józanul már elbénázom utána a dolgokat, mert akkor már megint egész randin az jár a fejemben, hogy áh túl szép hozzám, kaphatna nálam sokkal jobbat, stb.

Törpilla: az a bajom, hogy szerintem nem férfias az arcom, olyan vagyok, mint egy kisfiú (24 évesen), és ezen nem segít az sem hogy nem vagyok egy izmos alkat (habár folyamatosan dolgozom ezen)

2013. jún. 30. 10:53
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne sajnáltasd magad, ha különben jól nézel ki. Köszönjük.

Ha tudod, hogy az agyad akadályoz meg, akkor miért fogod a testedre? Menj el pszichológushoz, talán tud veled kezdeni valamit.

2013. jún. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!