Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beteg vagyok, vagy csak őrült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteg vagyok, vagy csak őrült és fiatal?

Figyelt kérdés
:D 16 L vagyok imádom az olasz pasikat a fiukat nagyon szeretem :D és volt már 25 éves barátom is de az részben csak uto kaland volt ..bár több barátom is volt már és szeretek szorkazni velük gondolom lepontoztok h r.b.i. meg k...nem nem vagyok az csoknál tovább nem, szűz vagyok !!! ja és szeretek utazni más helyek más pasik. ja és szeretem az ilyen helyzeteket: 14:06 http://www.youtube.com/watch?v=xiih4T5MlTE tól am meg ne gondoljátok azt h egy senkiházi vagyok csak mert anonim oldalon irtam.

2013. júl. 1. 01:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, józan vagy? És ha igen, mit szívtál?:D
2013. júl. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
józan vagyok nem fogyasztok alkoholt (viccen kivül) de téll nem egyébként.
2013. júl. 1. 01:48
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
én is csak azt tudom kérdezni hogy mi van?? ufó csávók nem jönnek be véletlen? mindenesetre gratulálok a semmihez.
2013. júl. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nem képzeld nem-.- XD nekem csak az olaszok :D
2013. júl. 1. 01:50
 5/16 anonim ***** válasza:
:D :D Ez kész :D
2013. júl. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%
Amúgy azt csinálsz amit akarsz, nem vagyunk a szüleid. _Szórakozni a srácokkal de csak csók!_ Chh:D szűzk_rvának szokták titulálni az ilyet.
2013. júl. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
a #7-es jól mondja, nagyon a szívemből szóltál a jellemzéssel, csak én nem akartam ezt leírni. hát igen, khm.....
2013. júl. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
@lazydog117 bunko vagy meg kötekszel amiert en.csak.kerdeztem vmit
2013. júl. 1. 02:01
 9/16 anonim ***** válasza:
Feltettél egy kérdést én meg véleményt nyilvánítottam:D De bocsáss meg, ilyenkor harapós vagyok.
2013. júl. 1. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nincs is az egésznek logikai tartalma, nem tudom mit vársz/vártál tulajdonképpen. azt gondoltam hogy nem az olasz lányokat szereted. ami lejött arra viszont reagáltunk. az ha nem tetszik attól még igaz én erről nem tehetek, nézz magadba talán.
2013. júl. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!