Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az emberek miért problémáznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miért problémáznak azon, hogy a nőknek számít a külső/pénz/státusz?

Figyelt kérdés

Férfiként kérdezem ezt. Nem értem, miért háborognak ezen ilyen sokan. Ezek mind azt jelzik, hogy az adott férfi sikeres, életrevaló, képes boldogulni, stb. És persze hogy alapjáraton jobban vonzódnak valakihez, aki eléri, amit akar, mint ahhoz, aki nem képes boldogulni.

Persze, lehet hogy nem igazságos, hiszen van, aki alapból gazdagnak születik, másnak a nyomorból kell indulnia, stb. De ilyen az élet, és nézzünk magunkba, mi is ugyanilyen felszínesen kategorizáljuk alapjáraton a nőket: jócsaj-tetszik/nem jó - nem tetszik.

Az, hogy a vonzalom hogyan alakul ki bennünk, a biológiai programunk része, miért háborog annyi ember ezen?


2013. júl. 1. 10:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekünk a nőknél nem számít a pénz és a státusz...


NEMBAAAAAAAAAAJ????

2013. júl. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Nekem számít.És?Lehet megkövezni...akkor sem akarok csórskodni.Ennyi.
2013. júl. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
*csóroskodni
2013. júl. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1-es, ez az evolúciós programunk miatt van. A férfi (biológiailag) mindenféle hátrány nélkül szétszórhatja a magját, nem jár különösebb következménnyel számára. A nőnek viszont nagyon meg kell néznie, hogy kinek engedi meg, hogy gyereket csináljon neki, mert neki fel kell nevelni azt a gyereket. Ezért egyfelől jó "minőségű" férfival fogja ezt megtenni, másfelől olyannal, aki képes biztosítani a gyerek felneveléséhez szükséges hátteret, biztonságot.

Ezek a szempontok persze ma már nem élnek úgy, mint 50 ezer éve, de a párezer évnyi civilizált életforma az ösztöneinket nem írja felül.

2013. júl. 1. 10:58
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Alapvetően azért problémáznak ezen sokan, mert nem tudják megemészteni, hogy a csajok azt mondogatják, nem ez számít. A demagógia fáj nagyon ezeknek az embereknek, mert úgy érzik, hülyének nézik őket.


Féligazságokon alapuló félreértésekről van szó, ugyanis persze, hogy számít, a csajok alapvetően azt akarják mondani, hogy ez még önmagában kevés. Az alapvető külsőség és a státusz kicsit olyan dolog, mint a só az ételen: nem nevezed fűszernek, nem ez adja meg az étel jellegét, de nélküle valahogy nem olyan.


Csakhogy a nők sokszor rosszul fogalmaznak, és meggondolatlanul azt mondják, nem ez a fontos. Ezt azért teszik, mert a pasik pedig a másik szélsőséget szajkózzák: a nőknek csak a pénz és a külső kell. Jobbra balra rángatja a két nem a kötelet, miközben középen van az igazság.


A másik dolog meg, hogy sokan bulikban, diszkókban való ismerkedésben próbálják bizonyítani maguknak, hogy mi számít a nőknek, márpedig ilyen helyen csak a felszín számít mindenkinek. Nem is értem, hogy várja el valaki azt, hogy egy diszkó hömpölygő, alkoholmámoros tömegében lejtett, felszínes párzási tánc közepén a belső értékeire legyen kíváncsi valaki. Ez nekem kicsikét olyan, mintha az ember boxolni akarna, és az lenne a taktikája, hogy majd szép szavakkal meggyőzi az ellenfelet a ringben. A ringben az erő, az állóképesség és a technika dönt, ha az intellektusoddal akarsz bajnok lenni, más sportot kell keresni. Ugyanígy: ha szellemesen akarsz csajozni, mi a f**zt keresel egy elit diszkóban? És ha ott keresel csajt, akkor miért nem az ottani szabályok szerint teszed? Ha beálltál a ringbe, ne sértődj meg, ha pofánb***nak! Persze, értem én, hogy a box a népszerűbb, ott van a nagy pénz, de akkor is vállalni kell, ami jár vele. Ha diszkóba mégy, akkor nézz ki menőnek, gyúrd ki magad, legyenek drága gönceid és ne restellj nagy, de üres dumákkal vetíteni; ja és persze ne sértődj meg, ha komoly kapcsolatot nem fogsz itt találni. Én ezeket nem vagyok hajlandó vállalni, nem is jártam soha diszkóba. Ennek megfelelően soha nem kellett szabadkoznom csajoknál az anyagi helyzetem miatt. A marketing alapszabálya: ismerd a célközönséged.


A harmadik dolog: egy csaj azt mondja, neki nem számít, a fickónak mennyi pénze van, sőt, kisebbrendűségi komplexusa lenne, ha a pasija nagyon gazdag volna. Aztán a pasi összetalálkozik egy másik csajjal, akinek abszolút nem ez a felfogása, neki sokkal pénzközpontúbb az élete. A pasi ekkor azt hiszi, az előző csaj hazudott neki, pedig ő valóban úgy gondolta ahogy mondta, csak éppen az ÁLTALÁNOSÍTÁS bizony komoly problémákat okoz.

2013. júl. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A pénzen mèg belefèr, hogy hâborognak, hisz nem úgy vàlaszt egy valamire való nő pàrt, hogy milyen vastag a fèrfi pénztârcája. Viszont, az, hogy azért szidjàk a nőket, mert szàmít nekik a külső, àlszent ès undorító dolog, hisz nekik is ugyanúgy szàmít, ők is ha tehetnék szèp csajjal jàrnànak.
2013. júl. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom magam ösztönlénynek hogy az evolúció elvárásainak feleljek meg. Nálam kb. az elsődleges egy nőben az intelligencia (nem az amit az intelligencia teszt mér... :)
2013. júl. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja, és nagyon egyetértek a 5. (gondolom a 6. is ő) hozzászólóval.
2013. júl. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem, a hatodik nem én vagyok, bár elég megtévesztő ez a sok 85% egymás után :D.
2013. júl. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
5-ös, ebben mondjuk van valami. Az sajnos tényleg igaz, hogy sok férfi félre van vezetve, hiszen az van beléjük nevelve, hogy "a lényeg, hogy legyél kedves, udvarias, figyelmes, nevettesd meg, és akkor megtalálod a párod". Aztán csak pislognak, amikor kiderül, hogy ez nem elég.
2013. júl. 1. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!