Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem vonzódnak a fehér,...

Miért nem vonzódnak a fehér, magyar lányok az északi típúsú fiúkhoz, a média miatt lettek vonzóbbak a néger, arab, ázsiai, latin fiúk, vagy ez mindig is így volt?

Figyelt kérdés
Én világosbarnás, néhol szőkés hajú, zöldeskék szemű, viláogs, fehér bőrű srác vagyok és tapasztalom, mennyire nem bejövős a fajtám a mai magyar, fehér lányoknál. Csak nem értem miért van ez így, miért baj az, ha egy fiúnak igazi fehéer bőre van, talán menjek el szolizni, vagy az a baj, hogy nem néger barna szemem van, esetleg a hajam a gond, hogy nem fekete, mint egy négernek, ázsiainak, latinnak, arabnak? Vagy mindezek együtt?
2013. jún. 19. 21:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
Az a baj, hogy alacsony, vékony, debreceni vagy és nyafogsz. Messziről szaglik, hogy megint te vagy, csak újítottál.
2013. jún. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%

7 éve vagyok együtt egy szőke hajú, égkék szemű, fehér bőrű , magyar férfivel. Én is magyar nő vagyok.

Ne általánosíts már...

2013. jún. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Mert a José Armando divatosabb, mint a Hans-Jürgen
2013. jún. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
22%
Mert a magyar csajok már a cigány kanok f@szát szopkodják szívesebben..
2013. jún. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
53%
Meleg vagy.
2013. jún. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
43%
A 3-asnak igaza van: mert ez a divat.
2013. jún. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
5-ös sajnálom, hogy a saját nemedhez vonzódsz és nem vagy képes ezt megemészteni, beszélgess egy pszichológussal, az talán tud rajtad segíteni, hogy normális hetero legyél.
2013. jún. 19. 21:12
 8/18 A kérdező kommentje:
EGyébkén ebben a divat dologban, sajnos van igazság. Mindenhol azt nyomatják, hogy a négerek milyen menők, és érdekes manapság minden fiatal tini kislány négerrel akark lenni, míg pár éve még szégyen volt gorillával csinálni. Sőt az volt a menő, ha fehérbőrű pasid volt. Szomorú, hogy ennyi agyhalott lány van, akit így befoláyosl a média. Remélem nekem sikerül egy értelmes, fehéer fiúra vágyó lányt találnom egy nap.
2013. jún. 19. 21:14
 9/18 anonim ***** válasza:
89%
Sosem vonzódtam az általad leírt típusokhoz, és ez az állandó általánosítás már tényleg marha unalmas...Ellenben a fogalmazásod stílusa nálam kizáró ok lenne, iszonyat nyafogós vagy (és hülye, ha komolyan gondolod, amit leírtál).
2013. jún. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%

kedves kérdező! ne általánosíts ilyen marhaságot!!

mert valakiknek nem jöttél be, az nem törvényszerű

amúgy semmi gond a fehér bőrrel, az ember nem ez és a szemszín alapján dönt, hanem lehessen vele beszélgetni N

2013. jún. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!