Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha látok lányokról pózoólgatós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha látok lányokról pózoólgatós képet, azok mind r*bancok?

Figyelt kérdés

Akik pózolgatnak minden képen, és kb. minden képen hasonlóan beállnak: [link]


Na az ilyen lányok mind úgy nevezett r*bancok?



2013. júl. 1. 19:28
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Hát hogy jól döntöttem, vagy sem. :D
2013. júl. 1. 19:42
 12/20 anonim ***** válasza:
74%
Az jobb lenne ha csak állna mint egy darab szar?
2013. júl. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
48%
Írtam, hogy szerintem nem, mire rögtön válaszoltál, hogy de, szerinted akik mindenkivel lefeküdtek, így pózolnak. El sem fogadsz más véleményt. Nincs ezzel gond, ha valamiben szilárdan hiszel, csak akkor ne kérdezz.
2013. júl. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

# 13


Nem, de a pucsítós-kacsaszájas képek még rosszabbak.

2013. júl. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
48%

Nem jól döntöttél. Nem a pózolástól függ, hogy ki mekkora ri.banc. Ezt próbáljuk nekem többen is magyarázni. Ezért írtam, hogy én is elkezdhetnék ilyen képeket csinálni a barátnőimmel, de ettől egyikünk sem lennek más, mint amilyen előtte volt.


Amúgy nem is tudom, hogy mit akadsz fenn a pózon. Libasorban állnak, csípőre tett kézzel. :D Még kéjes arcot sem vágnak.

SEMMI KÜLÖNÖS.


Ha a p*csáig érő állatmintás ruhát emelted volna ki, azt még meg is érteném, de nem... te a tök átlagos pózt.


Tényleg ostoba vagy. ;)

2013. júl. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Onnan kérdezem, hogy azok a lányok, akiket ismerek, így pózolnak, és nem tagadják, hogy minden 2. héten más a barátjuk, ergo ebből kijön egy évre több férfi, mint másnak egy életen át.

Na és ezekre a lányokra mindenki azt mondja az összes többi lány, srác akit ismerek, hogy r*bik!

Még kérdés hozzám?

2013. júl. 1. 19:45
 17/20 anonim ***** válasza:
61%

Nekem az a kérdésem hozzád, hogy mitől vagy ennyire frusztrált?


Tán a mindenkivel lefekvő lányok veled nem akarnak, vagy mi a bajod?


Nem tetszik? Ne nézd. Ennyi. Ha nekik ez jó, hajrá, az ő életük, nem a tied (bár gyanítom szeretnéd, ha a tied is lenne...).


Ez mostanság a divat. Ennyi. Régen is megvolt egy divat. Régen azt nézték r.bancnak, akinek kilógott a bokája a szoknyája alól. Most azokat, akik így állnak be. És ez mit jelent? Azt, hogy az emberek idióták, és imádnak mást szapulni :D

2013. júl. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
32%

Na és ezekre a lányokra mindenki azt mondja az

összes többi lány, srác akit ismerek, hogy r*bik!


Féltékenység szagot érzek!

2013. júl. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hát, hogy r!bancok-e azt nem tudom... de az öreg bácsik biztos örülnek az ilyen képeknek
2013. júl. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 harmadik válasza:
Most mindenki ennyire kétmutató tudjuk minden pasi megnézi csak van aki tagaja és a nök is akik leszólják azok milyenek vagy prüdek vagy olyan régen volt már pasi a lábuk közt hogy már pokhálos de ettöl még nincs joga senkinek se itélkezni
2013. júl. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!