Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igaz, amit sokan mondanak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, amit sokan mondanak, hogy a nagyon csinos lányok a legmagányosabbak, mert senki nem mer odamenni hozzájuk?

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 22:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
33%

jelentkező mindig akad nálam, a megfelelő párt megtalálni, már nehezebb volt, de nem reménytelenül :D

19/L

2013. júl. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
44%

Annak mi a mutatószáma, hogy valaki átlagos, vagy nagyon csinos? Aki meg oda megy hozzátok, azt legtöbbször elkülditek azzal, hogy csakis a test/dugás miatt kezdeményez(igaz sokszor tényleg azért mennek oda:D).

Egy idő után immunissá váltok a pasik közeledésére. Alapból beáll valami védekező rendszer, amit nehéz áttörni. Néha átcsúszik a "pajzson" egy-két férfi, aki olyanokat hazudott, amit hallani akartok. Majd lelép ,mert neki "sok".

Nekem is volt ilyen barátnőm és az első két hónapba mindig azt kellett hallgatnom, hogy biztos csak a teste miatt vagyok vele. Mivel idővel unalmas volt ez a szöveg, hagytam a fenébe az egészet.

2013. júl. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
44%
Akkor inkább lennél ronda? A csinos lányok válogatósabbak. Azért nincs párjuk, mert nekik nem jó akárki. A rondáknak meg nincs miből válogatni. Mert a kutya se néz rájuk. Akkor most kiknek a rossz?
2013. júl. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Aha, értem. Akkor ezzel a logikával vezessék be az eugenikát: csak a legjobb adottságokkal bíró egyedek szaporodhatnak, a többit elkötni, munkás táborba deportálni vagy ledobni egy hegyről. a "ronda" nők ugyan miért ne lehetnének válogatósak?(amúgy ők is válogatnak rendesen). Amúgy erről nem a csinos nők tehetnek, hanem a modern társadalom nevelte őket válogatóssá. A legkártékonyabb társadalom rombolók:netes társkeresők, facebook likeolások. Elég feltölteni egy fotót amin pózol, utána máris jönnek a nyálcsorgató pasik likolásai, nyalizás. Ezek után persze, hogy válogatós.
2013. júl. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!