Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért változott meg a vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott meg a véleménye? (25+)

Figyelt kérdés

Több mint egy éve vagyunk együtt a pasimmal, néhány hónapja össze is bútoroztunk. Előttem már volt 2 komoly kapcsolata, akikkel együtt is élt, (30-on túl van), de mindkettő nagy csalódás volt számára. Az utolsó szakítás után jó ideig bulizott, éjszakai életet élt. Mikor összejöttünk, kicsit zavart is, hogy annyi barátos barátnője van. Ha beültünk egy bárba, volt, hogy oda is ült egy másik asztalhoz beszélgetni pár percig. Üzletben összefutottunk ilyen lányokkal, még a FB-ján is tele volt ilyen ismerősökkel, akik még néha most is ráírnak, hogy mi újság vele. Ezek a lányok mind ilyen bulizós, ivós, disco királynők. Volt rá példa, hogy olykor féltékeny is lettem valamelyikre, de mindig elmagyarázta, hogy nem volt köztük semmi, csak barátnők, akikkel anno sokat bulizott, velük töltötte a hétvégi estéket bárokban, disco-kban, és nagyon kedveli őket, jó arcok, nagy a szájuk, jó fejek. Azt is elmesélte, hogy a két exbarátnője is ilyen volt. Én nem vagyok party face, nem is iszom, nincs nagy szám se. Már - már kezdtem magam rosszul is érezni, hogy ha ilyen csajok jönnek be neki, akkor miért is van velem. Kezdtem elveszíteni az önbizalmamat.

Ma reggel nézegette a FB-ját, és az egyik ilyen barátosnéja posztolta, hogy szakítottak a pasijával. Erre a párom azt mondta, hogy: "Az ilyen csavargós rib**cok sosem lesznek jó párnak, mert mindig csak azzal foglalkoznak, hogy milyen a körmük, és a barátnőké milyen, hogy ki kivel kavar, kivel szakított, összeülnek, isznak, utánozzák egymást, és irigyek egymásra, észre sem veszik, hogy már vénlányok, elrepült felettük az idő, és a pasijuk is lelép mellőlük, mert nem saját magával, meg a szerelmével foglalkoznak, hanem mindig mással."

Tágra nyílt szemmel bámultam rá, nem értettem, hogy mi történt hirtelen, eddig mindig annyira csodálta és dicsérte őket. Az első nagy szerelméről is kiderült, (pedig a kapcsolatunk elején azt hittem, hogy még nem gyógyult ki belőle, annyit mesélt róla), hogy büdös volt a szája, igénytelen volt, a barna pecsétes bugyijait mindig csak hanyagul ledobta a fürdőben a földre. (Én nagyon oda figyelek a tisztaságra, és a rendre, mindig nagyon ápolt vagyok.) Nem értem mi ez a nagy véleményváltozás.



2013. júl. 2. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Thinking loading 99,9999%. Why?
2013. júl. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 zoliba' ***** válasza:
megismerte a minőséget személyedben!
2013. júl. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem te értelmezted félre az elején, ő nem bírta azokat a csajokat, csak a csajok őt...vagy bírta őket mint barát barátnő, de ha kapcsolatról van szó, akkor gyűlöli a típusukat. Volt két hosszabb kapcsolata, de szerintem pont az tetszik neki benned, hogy te más vagy. Nincs miért aggódnod.
2013. júl. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Örülnöm kéne, hogy így reagált, mert sokáig volt olyan érzésem is, hogy én nem tudom ezekkel a "menő" csajokkal felvenni a harcot, és igazából nem is akartam. Nem öltözöm rosszul, de sosem voltam ez a "too sexi" maca. Inkább konzervatív típus vagyok. Már olyan is megfordult a fejemben, hogy elhagyom, mert nem illünk össze, engem bánt, hogy vannak ezek a csajok, nem akartam úgy élni, hogy mindig aggódnom kelljen, hogy talán most is velük van, csak nekem mondja, hogy ide vagy oda ment. Nem akartam félni, hogy mikor mondja azt, hogy én unalmas vagyok, mert nem bulizok (többre értékelek egy mozit, egy vacsorát, egy sétát), vagy hogy mikor tör rá, hogy megint menne az éjszakába. Nem értem, hogy mitől változott így meg. De valószínű az lesz, amit írtál, hogy megismerte a minőséget, ill. hogy megváltozhatott az értékrendje. De mégis olyan hihetetlen mindazok után, amin keresztülmentem mellette.

2013. júl. 2. 15:31
 5/7 Amélia:) ***** válasza:
Szerintem titkon minden normális pasi így gondolkozik :) Csak alkalmi kapcsolatra megfelelnek nekik az ilyen lányok... Ideig-óráig beérik velük...
2013. júl. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ASOT ***** válasza:
Ez annyira egyszerű hogy: vannak nők akik csak arra jók, és van néhány kevés aki többre is , és úgy néz ki te többre is.
2013. júl. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Eszed az nincs valami sok. Reméljük hogy megjön hamarosan, nemcsak miután elhagy.
2013. júl. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!