Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 14-16 éves rocker/emós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 14-16 éves rocker/emós lányok többsége milyen?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert unokatesómmal menni fogunk Road koncetrtere mivel ő rocker. Én nem vagyok az, pár számukat hallottam egész faja banda, Ott próbálnék én becsajozni :DD 15 vagyok. Tényleg igaz hogy alkoholisták vagy tényleg baromira közvetlenek?

2013. júl. 5. 23:18
1 2
 1/17 anonim válasza:
sokszor játszanak egykapura
2013. júl. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Road koncerten emo csaj. Fura lehet. :D
2013. júl. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A Roadnak mi köze van az Emo-hoz?:O Homályosítson már fel vki!
2013. júl. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
csak azért raktam ide az amosokat is mert látott már unokatesómemos lányokat roadon sőt tankcsapdán is.
2013. júl. 5. 23:25
 5/17 anonim ***** válasza:
Hát akkor jól eltévedtek. :D Mindenesetre, hogy a témánál maradjak. Nem stílusfüggő a piálás. :) Szerintem speciel egy diszkós p*csa hajlamosabb rá.
2013. júl. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Valaki sötétítsen már fel, hogy hol lesz ez a koncert!

Én nagyon bírom a rocker lányokat, azt se akkor probléma, ha néha felöntenek a garatra, csak ne nonstop alkoholizálás meg buli végén földöncsúszás legyen.

2013. júl. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

*az se akkora probléma


Elnézést, az esti fogalmazásgátló! :)

2013. júl. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Haha, még az is lehet egy koncertre megyünk!:DD Rocker csajszinak vallom magam, de túl sokban nem különbözök:) Nem piálok, vagy hasonló, de viszont közvetlennek közvetlen vagyok. Jut eszembe bagoly is, mint ahogy a válaszom írásának dátumából is látszik. :D 15/L
2013. júl. 6. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
a rockerek között vannak nem alkoholista lányok is, de a legtöbbjük azért bírja az alkoholt és előszeretettel fogyasztja is! ha szereted a sört és sokat is tudsz inni belőle egyszerre, akkor nyert ügyed van...mármint nálam az lenne! :D
2013. júl. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Úúúúristen! Én eddig csak olyan lánnyal találkoztam aki elítéli az alkohol fogyasztást! Legalább tudom hol kell keresgélni! :)
2013. júl. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!