Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha két "Forever alone" egymásr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két "Forever alone" egymásra talál akkor nagyobb az esély hogy ősszejöjjek vele? (Én és egy lány)

Figyelt kérdés

2013. júl. 6. 21:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Összeilletek, amolyan zsák a foltját.
2013. júl. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

nem lehettek annyira alone-ok ha már fél éve rendszeresen találkozgattok.

én igazi alone vagyok, mert már több mint 1 éve nem találkozgatok Senkivel.

2013. júl. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a forever alone az, akinek nem volt csak egyéjszakás kalandja, szexkapcsolata. Mint a lányoknál a szingliség. Aki nem akar érzelmileg bevonódni, kerüli az érzelmeket, elköteleződést.

Ti nem vagytok azok, szóval van rá esély.

2013. júl. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ezek a forever gyökerek már rég kihaltak innen! Mi a rákért hozod be újra ezt a fogalmat?????
2013. júl. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

ezaz az utolsó. De amúgy igaz, hagyjad már vagy most már ez is divat, nemsoká majd forever alone-os pólóban járnak BULIZNI EGYMÁSSAL a forever alone emberek.


Szóval neked kb közöd nincs ahhoz. Nem kell egy bulizó örültnek lenned,, nem 200 fős a baráti köröd, hanem kevesebb áhh fü, borzasztó Forever alone.jpg..

2013. júl. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!