Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit várhatok a lánytol az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit várhatok a lánytol az első randin?

Figyelt kérdés

a kérdésem lényege tulajdonképen a következő:) : ha sikerül elhívnom az általam kiszemelt lányt randira,

akinek eddig egy barátja volt ( nem fekszik le fűvel fával és tanult is a lány, ebböl gondolom h csókolózásnál nem lehetett több[kamasz szerelem :) ]), nos szoval ha eljutnék vele a randiig, ugyanis néha sikerül vele beszélnem élőbe ( barátnői is ottvannak a legnagyobb bánatomra), vagy msnen,

akkor mit várhatok a randin? pl elmennénk sétálni (ami most nem aktuális {vajon miért is?:D}) és eljutnánk odáig a beszélgetéssel h feltegyem neki azt a bizonyos kérdést.

Hogy reagálhat erre?, vagy ha a csókolózásig elmegy majd a dolog akkor mit tegyek? vezetni fog benne?( mivel ő már csinálta) nem gáz az ha ő csinálta és én nem? lehet h még eszembe jut kérdés:) akkor beszurom ide a komik közé :) 17 éves fijuka vagyok egy forró kádból xD, ő egy 16 éves lány válaszotok előre köszönöm. ne oltást irjatok pls.


2009. okt. 17. 18:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Gyerek van egy egyéniséged :D Ha élőben is tudsz a csajjal humoros lenni és mellette kedves akkor menni fog. Első randin csóknál többet ne akarj. Én se smároltam még (mondjuk én egy picit fiatalabb vagyok [15]). Tényleg mostanában nem a legjobb ötlet a séta :) de mondjuk elmehetnétek moziba (nem akció filmre), vagy mondjuk egy koncertre (ne death metalra [valami lightosabbra {nézd meg iwiwen vagy myvipen, hogy mit szeret :) }]). A búcsúcsók a minimum ami összejön, ha tetszel neki ( feltéve, ha nem fijuka leszel xD).
2009. okt. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Sátán voltam :D
2009. okt. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
az a része nem feltétlen az elsőre szólt hanem ha eljön az ideje :) am köszi a váalszod
2009. okt. 17. 18:47
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Add önmagad jó fejnek tűnsz!!Ne idegeskedj mert azzal csak elrontja!
2009. okt. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Előző voltam azt akartam írni h azzal csak elrontod
2009. okt. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

akkor leszek filyucska:D ugy jobb? ( jo akkor elhívom a terminátorra és utána beiktatok egy children of bodom koncertet :D csak vicc volt(am eltaláltam h szereted az igazi zenét?( metal)) am ez a sok () nagyon árulkodik a

sulimrol?:D(kockaképző: C# nyelv:P ) am találtam egy pont ráillő kommentárt ahogy érezhet sztem de mostmeg nemtalálom. írjatok még:) lányok is irhatnának ők valszeg jobban tudják hiszen csaj-csaj:D

2009. okt. 17. 19:19
 7/17 anonim ***** válasza:

Igazából az Amon Amarth-ot jobban bírom, mint a CoB-ot. Képzeld én nem kockaképzőbe járok :O Hanem nyelvibe xD De attól még átérzem az erőt ami benned lakozik padawan. Ne legyél se fijucska se filyucska. Legyél fasza gyerek. És, ha a csaj nem kocka, akkor ne beszéljetek gépes cuccokról.


Üdv Sátán

2009. okt. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

nem kocka :) én sem vagyok az csak képzőbe járok :D

gondolkodtam már a témákon :D pl időjárás, filmek( na ottvan a twilight terveim szerint az uj részt a moziba nézzük :P ( ha ő ezt tudná huhuu :D) meg egyebek, csak az a gáz h windows fut a gépen és a randin tuti h lefagyna:( na de addig járok én még tescoba és majd veszek egy zacskó gazdaságos önbizalmat :)

2009. okt. 17. 19:44
 9/17 anonim ***** válasza:
78%

Jajj, fijúcskák, hagyjátok már az időjárást, ha csak nem egy meteorológus csajjal randiztok, mert én már túl sok embernek mondtam el, hogy nem szeretem az esőt :D

(Egy olyan gazdaságos önbizalmat meg nekem is hozhatnál)

Énvoltam :D

2009. okt. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%
Megint Énvagyok :D A New Moon meg romantikus, biztos tetszene neki. Minden barátnőm vadulna az ötletért :D (Mondjuk én sem utasítanám vissza :D) Persze ha valami nagy darkos csaj akkor inkább hanyagold azt a filmet :D
2009. okt. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!