Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg a nők írtották ki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a nők írtották ki az udvariasságot?

Figyelt kérdés

Ezt hallottam valahol, de hogy hol nem tudom már.

Azt mondták, vagy írták, hogy a nők tehetnek róla, hogy manapság a legtöbb férfi sz*rik a fejükre, és bunkóznak vele.

Mert a nők is úgy viselkednek mint egy ringyó, és semmi büszkeség bennük, se tartásuk már nincsen, és a férfiak ezért úgy látják, hogy nem kell itt kedvesnek lenni a nőkkel, nem kell udvariaskodni, mert nem érdemlik meg.


Való igaz?



2013. júl. 8. 12:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
ugyan dehogy csak a hülye pasik mindent ránk kennek!!
2013. júl. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2013. júl. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Itt a kérdésed én a 10. válaszoló vagyok és teljesen tapasztalatból írtam.Eddig ha úgy viselkedtem mindig kihasználtak.3 lány volt eddig életemben akikbe úgy kimerem mondani szerelmes voltam.Tényleg kedves voltam oda figyeltem rájuk udvarias voltam megjegyeztem új ruhákat, frizurát mindent de tényleg. Ajándákokat is kaptak stb. Mind a 3-al szép és jó volt pár hónapi amikor és jött egy fiú és csak simán eldobtak mint egy használsz pzs-t. És nem viccelek az egyik lányt megverte az a férfi akiért "elhagyott" a másik kettőt meg megcsalták. Azóta kicsit elveszett a hitem is a nőkben és nem is merek már így kezdeni ...
2013. júl. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Akszidentális Errőr ***** válasza:
100%
Azért ez nem ilyen egyszerű. Én például mikor az ajtóban előre engedek egy lányt vagy ilyesmi, sosem állok neki mérlegelni, hogy vajon ő most "ringyó"-e vagy sem. Ismerkedésnél is így van. Nem úgy viselkedek, ahogy a másik elvárja, hanem úgy, ahogy szerintem helyes. Érthető?
2013. júl. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

De jó megint jön az,hogy minden nő r*ngyó,minden pasi meg egy sz*mét k*cs*g!

NE ÁLTALÁNOSÍTSUNK KÉREM SZÉPEN!

Mind két nemben vannak rendesek,és nem rendesek is!

Kinek a pap,kinek a papné jön be!Ennyi!

2013. júl. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Erre gondolsz?

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Amúgy igen. Ha mindenki azt látja, hogy nem éri meg, akkor minek legyenek udvariasak?

2013. júl. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

3.as vagyok.


De most itt nem arról van szó hogy ringyók a nők.Egyszerűen nem igénylik az udvariasságot és így teljesen "kihalt" a férfiakból ... Meg ha megnézed a nők teljesen kezdenek "elférfiasodni" már mint elég sok.Rövid haj elengedik magukat, sok munka semmi háztartás. Pl. kimész svédbe ott teljesen mások a női társadalmi viszonyok, és én megértem a nőket is mert mindig is kicsit elnyomásban éltek a férfiakhoz képest de szerintem ez így működött jól ... és most nem akarok hímsoviniszta lenni de ez az igazság :D

2013. júl. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nagyon egyetértek a válaszoló fiúval, aki olyan beállítottságú, az úgyis megadja a tiszteletet minden nőnek, max annak nem aki már eljátszotta.

Szerintem butaság általánosítás miatt bunkón viselkedni, ez nem csak nőkkel szemben igaz, de minden emberrel szemben is.

Egyébként meg velem általában udvariasak, szóval kétlem, hogy "ki lenne irtva"

23l

2013. júl. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
he??? nem:)
2013. júl. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2013. júl. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!