Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért akarnak egyenjogús...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért akarnak egyenjogúságot és udvariasságot egyszerre?

Figyelt kérdés
Hiszen az egyenjogúság lényege,hogy se jót,se rosszat nek kapnak azért,mert ők a nők.
2013. jan. 21. 16:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
Én nem akarok egyenjogúságot. :D
2013. jan. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%
Az egyenjogúság nem azt jelenti, amit Te leírtál kb.: 3 szóban. Ennél többet jelent. Az összes töri óráról hiányoztál?
2013. jan. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%
Az egyenjogúság jár nekik. Az udvariasság meg belőlünk származik (többségünkből)
2013. jan. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Jó,hát nem az egészet,csak az ide vonatkozó részről van most szó.Mert hát az rendben,hogy egyenlő fizetés,bánásmód,stb.De közben meg engedjem előre mindenhol és hasonlók...Akkor már mi vagyunk minuszban,nem egyenlőben.
2013. jan. 21. 16:32
 5/25 anonim ***** válasza:
88%
az udvariasság azért valjuk mindkét félnek jól esik. a lány örül, hogy kedvesek vele, a fiú pedig hátulról is szemrevételezheti.
2013. jan. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
17%
Remek kérdés! A nők csak az előnyeit akarják élvezni az egyenjogúságnak, a hátrányait meg nem. Nyugaton már nem engedik előre a nőket az ajtónál.
2013. jan. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
97%
valószínűleg ezért van egyre több bunkó fiatal, mert hasonlóan gondolkodik mint Te.
2013. jan. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
75%

Előre kell engedni őket.

Ne én kapjam már az első pofont.

2013. jan. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Nueleth ***** válasza:
90%

Nem kell udvariasnak lenned! Nyugodtan menj be előttem az ajtón, esetleg rám is vághatod, jogodban áll. Az már más kérdés, hogy magamban tuskónak foglak tartani.


Én nő létemre udvariasnak tartom magam... Ugyanúgy megtartom az ajtót, ha jön mögöttem egy srác, és nem úgy beszélek vele, ahogy a barátnőimmel szoktam, hanem udvariasan. Most tényleg olyan szörnyű udvariasnak lenni? Ilyen hatalmas teher, hogy fel kell nekünk róni?:)

Szerintem törődj bele, hogy a nők szeretik az udvarias srácokat. "Megszoksz vagy megszöksz".:)

2013. jan. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
82%
a metrón is a terhes kismamának általában a NŐK adják át a helyet, nem pedig a férfiak! Ez a szánalmas inkább.. ők az erősebb nem.. kac-kac
2013. jan. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!