Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebben a, , bizniszben" szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a, , bizniszben" szinte minden lány jó?

Figyelt kérdés
Ezt a bizniszt úgy értem, hogy inkább szokásnak kellene lefordítani. Mostanában társkereső oldalakon gyakran írok lányoknak, van ahol fényképpel, van ahol anélkül. Néhányan vissza is írnak. Elég jól el szoktam velük beszélgetni, de rengetegszer megfigyeltem már, hogy ha véletlenül olyat írok, ami egyáltalán nem szexuális vagy provokatív jellegű, szimplán csak én poénosnak vagy érdekesnek találom azt a témát, de ők sokszor nem találják annak és elhallgatnak és többet már vissza sem írnak, bármit is írok utána. Pl megkérdezem, hogy szeret-e futni vagy úszni és hol és milyen gyakran szokták ezt a tevékenységet művelni. Ez csak egy példa volt, még csak nem is sértő és nem is vicces. Erre pedig vagy ilyesmire sokszor már nem jön válasz, hanem többet már sosem írnak vissza. Igaz, hogy zömében 17-18-19 lányoknak irkálok 25 éves fejjel. Azt vettem észre elég egy kétes értelmű szó vagy megjegyzés és az érzékeny lelkük ezt nem hajlandó bevenni, nem hajlandó viccként felfogni. Más is tapasztalt már ilyet vagy csak én botlottam bele 6 ilyen lányba az elmúlt 1 évben, akik ,,sótlanok".
2013. júl. 8. 19:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem, csak akkor kellene ilyenekkel poénkodnod, ha már jobban ismeritek egymást és akkor is előtte kérdezd meg, hogy "téged szorakoztatnak az iyen viccek? Mint pl..."
2013. júl. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!