Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő után lehet képet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után lehet képet, illetve személyes találkozást kérni egy lánytól?

Figyelt kérdés
Kb. másfél hónapja levelezünk egy lánnyal, korábban kicsit ritkábban tudtunk beszélni, mivel vizsgaidőszaka volt, mostanában sűrűbben jönnek-mennek a levelek. Tudom, hogy nagyon félénk és gátlásos lány, nehezen kommunikál, de az utóbbi levelei már viszonylag hosszabbak. És úgy veszem észre, az érdeklődés kölcsönös lehet, ő is kérdezget engem magamról. Nem akarom őt megijeszteni, illetve nem szeretném, hogy nyomulásnak fogja fel a dolgot, de azért majd szeretnék képet kérni tőle, és ha úgy adódik, akkor idővel randit (vagy "csak" egy baráti találkozót) is. Szóval szerintetek várjak még a képkéréssel, vagy lassan elkezdhetek közeledni a lányhoz? Köszi a válaszokat.

2013. júl. 7. 20:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az első levélváltásnál.
2013. júl. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Húha, szerintem már épp itt az ideje! De, mit szólsz hozzá, ha először te küldenél képet magadról? Olyan világot élünk, hogy nem lehet megbízni az emberekben, ezért szerintem a lány örülne, ha te küldenél képet először.

A képcsere után pedig kis idő múlva akár randit is kérhetsz. :)

2013. júl. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Cassie: Hát nem tudom, nem vennék-e nyomulásnak a lányok, ha (kérdezés nélkül) én küldenék képet magamról. Ilyen esetben meg főleg rizikósnak tartom, ez a lány tényleg elég gátlásos, és félek, hogy ez így sok lenne neki. Ezért gondoltam arra, hogy inkább én kérnék tőle képet, és cserébe felajánlanám, hogy én is küldök. A kép és a bizalom kapcsolatáról meg annyit, hogy aki hazudni akar, az így is tud, és nincs semmi biztosíték, hogy ő vagy én önmagunkról küldünk képet a másiknak.
2013. júl. 7. 20:39
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Egyszerűen csak írd meg, hogy te már nagyon kíváncsi vagy rá, és mit szólna egy képcseréhez? Ha ilyen jól elvagytok, nem fog fent akadni, max azt mondja, hogy nem.
2013. júl. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És az nem lehet, hogy emiatt pl. úgy megrémül, hogy nem is áll majd velem szóba? Mármint hogy számára korán lesz, vagy nyomulásnak veszi, ilyesmi, és lelép. Tudom, hogy túlagyalom a dolgokat, de eddig még nem nagyon jött össze semmi, valahol mindig kisiklottak a dolgok, és most nem szeretném, ha ebből se lenne semmi.
2013. júl. 7. 21:19
 6/12 anonim ***** válasza:

Őszintén: te vagy ennyire félős, vagy a lány?

Vizsgaidőszaka volt, tehát már felnőtt, nem tízenpár évesek vagytok.

Nem fog az üveghegyen túlra menekülni attól, ha elmondod kíváncsi vagy rá.

2013. júl. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt,hogy képcserét kezdeményeztek és elutasítottam, de ettől tovább beszélgettem. Azért ez nem egy olyan dolog, ami miatt nem ír egy lány többet :)
2013. júl. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Proctor: Sajnos voltak rossz tapasztalataim. Volt olyan, akitől kértem képet, de mondta, hogy inkább nem, mert szeretne "boldog tudatlanságban" élni, és olyannak elképzelni, amilyennek akar, meg hogy nem akar még baráti találkozót sem, mert mi van az ő érzéseivel és döntéseivel stb. Pedig tök jól megértettük egymást, és bizakodtam. Egyébként meg minden ilyen ügyem hasonlóképpen végződik: ha találkozunk is, a végén csak eltávolodunk egymástól, ahelyett, hogy közelebb kerülnénk, és olyankor azt érzem, hogy biztosan én rontottam el valamit, vagy kevés voltam.
2013. júl. 7. 21:36
 9/12 anonim ***** válasza:

Felejtsd el a rossz tapasztalataid, mindenkinek voltak..vannak és lesznek is még bőven negatív élményei a másik nemmel..szóval ez ne hátráltasson és ne vegye el a kedved! Csupán eddig nem a megfelelő lányokkal hozott össze a sors..gondolj arra, hogy ez még mindig jobb mintha érdekből veled lettek volna aztán csúnyán becsapnak/megcsalnak/elhagynak.....


A lánytól szerintem nyugodtan kérj képet és/vagy randit...nem is kell ezt így direktbe..elég ha elhívod valami programra..sétálni akármi és beszélgettek aztán majd alakul.

2013. júl. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem csak elég rossz tapasztalataim vannak, illetve egy szintnél sose tudok tovább jutni. Máig nem értem, miért távolodik el tőlem mindenki, akivel találkoztunk. Unalmas vagyok, vagy elrontok valamit, nem tudom. Volt olyan is, akit titokban szerettem, de nem mondtam el neki, pedig talán én is bejöttem neki. De vele is ugyanoda jutottunk, mint mindenki mással, egyszerűen eltávolodtunk, és félek, hogy bennem van a hiba, hogy én rontok el mindent.
2013. júl. 7. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!