Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 2 napja adta meg egy lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Marko polo kérdése:

2 napja adta meg egy lány a telefonszámát . Felhívhatom már? Ha igen akko hogy beszéljek úgy hogy könnyen jöjjenek a szavak? :D

Figyelt kérdés
F/14

2013. júl. 8. 19:38
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Zsuzsa,,, a vezetéknevét elfelejtettem már xD .... és nem tom hogy most este érdemes lenne felhívni...

Meg azt tom hogy Gersekaráton de többet nem tok ... kerestem má Fb-n is de nem találtam ...

2013. júl. 8. 20:14
 12/23 anonim ***** válasza:

Frásznak keresed FB-n ha meg van a száma. Ha sokat tökölsz, akkor már inkább fel se hívd mert el fog pattintani, mert egyszerűen egy kis pihap.öcsnek fog gondolni. Jó, hogy nem egy hét múlva hívod fel. Még aznap fel kellett volna csörgeteni, hogy megkérdezd hogy van, mióta nem láttad. .. Na gyerünk, most AZONNAL HÍVD FEL!!

A szavak meg majd jönnek. A végére beszélj meg vele egy személyes találkozót valamikorra, a nélkül le se tedd a telót.

36F

2013. júl. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
HÍVD!!!!
2013. júl. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

oké .. megvolt ... kicsit később olvastam az üzeneted ... xD és a találkozót kifelejtettem belőle ... de megkértem adja meg a skype címét ... sajnálom mester xP

A SZAVAK PEDIG NEM JÖTTEK!!! xd ezért nem találtam témát....

2013. júl. 8. 20:35
 15/23 A kérdező kommentje:
ezért a beszéllgetés kb. 2 percig tartott .. xd
2013. júl. 8. 20:35
 16/23 walk w1th mee ***** válasza:
csak igy tovább,1-2 év mulva ilyen gondjaid nem lesznek :)
2013. júl. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 rémuralom ***** válasza:

"van 3 napos szabály???

ez most komoly???

not bad..."


Naná, hogy komoly! Jézus meghalt a kereszten, és harmadnap feltámadt. Szerinted miért várt három napot? Ha másnap feltámad, akkor még el sem terjed a halálhíre, mire újra látják, senki nem hitte volna el, hogy igazából meghalt, csak utána feltámadt. Várt három napot, hogy mindenki megtudja, hogy meghalt. Aztán feltámadt, és megmutatta magát. Azóta is csodaszámba megy.


Úgyhogy érdemes három napot várni, hidd el. Bár látom, ezt már elcseszted :D


P. S.: nézz HIMYM-et, az isten szerelmére.

2013. júl. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Azért ha nem jöttek a szavak és 2 percig beszélgettetek, akkor az nagyon tartalmas lehetett. :)
2013. júl. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

kedves 17. válaszoló :

Szoktam nézni a HIMYM-t mert az egyik, kedvenc sorozatom , de nem emlékszem minden részre és nem is láttam az összeset....

kedves utolsó válaszoló :

2 perc kb. 3 mp ... ez körülbellül az alábbiakat tartalmazta :

-háló

-helló

-kivel beszélek ?:D

-én vagyok az xy

-Ja te vagy az én vagyok az Z!

-csak azt akartam kérdezni van e skypod?

-nekem nincs ,de apukámnak , van ...

-az jó ... és meg tudnád majd adni a neved mondjuk , holnap ?

-persze ...

( 3 másodperc csend)

ezután meg még 1 vagy fél perc beszélgetés és utánna elköszöntem...

2013. júl. 9. 11:23
 20/23 anonim ***** válasza:
Azzal indítani hogy vane skypeja, az igeeeen :))
2013. júl. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!