Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a lány megadja a telefonszá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány megadja a telefonszámát magától anélkül, hogy kértem volna randizás előtt, mit jelent?

Figyelt kérdés
2012. márc. 30. 13:00
 1/7 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
0%
Azt, hogy nem kívánja látni a "pofádat"! Inkább csak telefonon akar téged. Pláne ha 06 90 ....
2012. márc. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Hogy valószínűleg nem lesz vele nehéz dolgod ...
2012. márc. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 István0130 válasza:
Hát én ilyen lánnyal nem foglalkozok. Hamar akar pasit unatkozik stb.
2012. márc. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Randit sem kértél még tőle, és az előtt adta meg, vagy már elhívtad randira csak a számát nem kérted el?
2012. márc. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
meg volt beszélve.hogy beülünk valahová,találkozunk...
2012. márc. 30. 21:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csupán praktikussági okokból adta meg, bár mindenképp jót jelent !
2012. márc. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben valószínűleg azért adta meg, hogy tudjál szólni neki ha közbejön valami, vagy pontosítani akarsz. Semmi köze ahhoz, hogy mennyire lesz vele könnyű vagy nehéz dolgod. Baromság. Aki "ilyen" lányokkal nem foglalkozik az egy jókora pancser. Te meg legközelebb ha randit kérsz valakitől kérd már el a számát:D Akkor nem csak egy e-mailt fog kapni valamelyikőtök ha közbejött valami, így nem lesz belőle világraszóló sértődés:) Én is adtam már meg a számom olyannak, akivel meg volt beszélve valami, mert magától nem jutott eszébe elkérni. El kell hogy mondjam, hogy a telszám megadás és a testi kapcsolat között még van egy pár kör. A mi esetünkben nem is lett több a dolog mint barátság, és nem rajta múlott. Ez még nem garancia semmire. Azt jelenti bizalomgerjesztőnek talál:)
2012. ápr. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!