Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel tudnám magamat olyanná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám magamat olyanná formálni, hogy az alacsonyabb csajoknak is bejöhessek?

Figyelt kérdés

Eléggé alacsony vagyok (168 cm), fiatalosan nézek ki (kb. 18-19 évesnek), van kisebb izomzatom de az inkább a karomon, kinézetem inkább hétköznapi, ápolt. Egzisztenciával jó formán nem rendelkezem, mert közmunkás vagyok sajna. Belsőre csendes, nyugodt természet vagyok, kedves, jó fej vagyok a csajokkal de nem viszem túlzásba és nem megyek (mennék) át papucs kategóriába. Önbizalmam valamennyi van, de annyi nincs hogy önszántamból oda menjek egy lányhoz ismerkedés céljából. Mást igazából nem tudok még magamról írni ami fontos lenne.

Mit kellene még letennem az asztalra, hogy bejöjjek a hasonló magasságú lányoknak is?


22/F


2013. júl. 8. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

talán nem ártana némi ész

alacsony vagyok,ugyan az jön be mint a hasonló ízlésű magas lányoknak

2013. júl. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért? Mi baj van az intelligenciámmal?
2013. júl. 8. 21:55
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
talán az hogy azt hiszed hogy az alacsony lányoknak más jön be mint a magasaknak,mi is nők vagyunk,nekünk is az tetszik ami másnak,de mivel ezzel nem vagy tisztában valószínűleg gondok vannak az IQ-dal
2013. júl. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nincs semmi gondom az IQ-mal, csak tudod az én környezetemben az alacsony csajok is a 180-190-es pasikkal látom őket egypárban, és ezért kérdeztem rá, hogy mit kellene csinálnom, hogy legyen egy barátnőm.
2013. júl. 8. 22:05
 5/6 anonim ***** válasza:
62%

mert mondjuk ők tetszenek nekik?

az ember nem a magasság vagy a súly miatt szeret bele a másikba,teljesen átformálhatod magadat,akkor sem számíthatsz rá hogy befogsz jönni az alacsony lányoknak mert ez nem így működik

2013. júl. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy nem ezek miatt, de akkor is megszeretném tudni, hogy mit csináljak, hogy több esélyem legyen az alacsonyabb lányoknál, és ne koppintsanak le egyszerűen?
2013. júl. 8. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!