Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz ha bejelölöm Facebookon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha bejelölöm Facebookon?

Figyelt kérdés
Jaj tudom hogy nem kell túlvariálni az ilyet, meg nem vagyok az a tipikus "facebookon élem a magánéletem"-féle.. De van egy srác aki tetszik, egy táborban vagyunk csak nagoyn sok ember van és külön csoportban de mindig nézzük egymást. Vártam hogy odajöjjön de nem jön már 3. napja és nem tudom hogy miért van zavarban ha a közelében vagyok vagy miért néz vagy akkor miért nem jön oda.. gondolom félénk. Gondoltam rá hogy én megyek oda de szerintem furcsa ha alány megy oda meg nem igazán szoktam fiúkkal lenni, beszélgetni velük. Viszont bejelölhetném csak az a gáz hogy nem beszéltük meg hogy mi a teljes nevünk meg ilyenek, és a táboros csoportban nincs benne (kinyomoztam igazából hogy mi a neve meg ilyenek) szóval nem is evidens hogy bejelölöm. Csak afféle gesztus lenne hogy hééé vagy nem tudom. De nem írnék rá. Csak idegesít hogy nem történik semmi.
2013. júl. 10. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj oda és kész... belehalsz, ha te kezdeményezel?
2013. júl. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én időmben azért mentünk táborba, hogy csoportosan elüssük az időt. Közös programok, estek, jó hangulat, stb. Ma már a táborban is mindenki a facebook előtt ül? Interessant.
2013. júl. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
bejárós tábor... hazamegy mindenki utána
2013. júl. 10. 17:03
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem attól még bejelölheted

de oda mehetsz te is, táborban vagytok

2013. júl. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
oék holnap mindenképp beszélek majd vele...vagy úgy leszek hogy muszáj lesz mondania valamit.. de a bejelölés gáz?
2013. júl. 10. 17:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Így igen, hogy egyébként meg ott a lehetőség élőben beszélni.


Valami ürüggyel menj oda, az se gond, ha nem a csoportoddal vagy. Most komolyan, engem egyáltalán nem érdekelnének ezek a csoportra osztások, oda mennék akihez akarok.

2013. júl. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Dehogy gáz a bejelölés, 21. századot éljük.

De a táborban is kezdeményezz!

2013. júl. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!