Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem baj, ha bejelölöm facebookon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem baj, ha bejelölöm facebookon?

Figyelt kérdés
Maga a kérdés hülyén hangzik de leírom a konkrét történetet. Nyaraláskor (1hónappal ezelőtt) megtetszett egy pasi aki a szállásunkon dolgozott. Elhatároztam, hogy ha hazaérek megkeresem vmelyik közösségi oldalon. Természetesen ez az egész szerelem csak az én részemről volt, nyilván reménytelen volt mindvégig az egész (messze lakik, öregebb..stb) Mikor hazaértem, sokáig kerestem, úgy voltam vele hogy ha már egész nyaraláson rá gondoltam, meg szenvedtem miatta, ideje végére járni a dolgoknak. Szerencsére iwiwen volt egy klub a szállásról, és abba a klubba megtaláltam 1 ott dolgozó nőt...rögtön keresgélni kezdtem a pasit az ő ismerősei között...de semmi..kerek 1 hónapig kerestem a pasit...míg egyszercsak kamu regisztrációval, kamu névvel és kamu sztorival értem el amit akartam. Írtam az ott dolgozó csajnak iwiwen kamu névvel kamu sztorival...kb 2hétbe tellett mire választ kaptam...megnyitom a levelet..ott volt a NEVE. Majd rákerestem fészbukon és rögtön meg is találtam...hirtelen megtaláltam...és persze kiderült h bnője is van...Dehát sebaj, én NEM AKAROK TŐLE SEMMIT. Megnyugodott a lelkem, tudom a nevét és pár dolgot róla, ennyi elég. De miért ne jelölhetném be fészen? Max nem jelöl vissza...de egyszerűen nem merem bejelölni...biztos majd ha meglátja h bejelöltem gondolja majd hogy : "Ki ez a kisjány?Honnan ismer ez engem? Én nem ismerem, ugyhogy nem is jelölöm vissza." Na ettől félek én...
2011. szept. 6. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
belehalsz ha nem jelöl vissza?
2011. szept. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Magamra emlékeztetsz, de komolyan, pedig tudom én is, h néha hülyeséget csinálok, de a lelkem legalább megnyugszik. Igazából így külső szemmel azt mondanám, hogy fölösleges, hiszen barátnője van, de szerintem a helyedben én is bejelöltem volna. Pedig nem azért vagyok ilyen, mert még fiatal, meg éretlen vagyok, mert más szempontból igenis érettnek érzem magam:D :)

17/l

2011. szept. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát attól mert bejelölöm az sztem semmit nem jelent, nyilván nem azért akarom bejelölni h akarok tőle vmit..lehet ma este bejelölöm...de akk is félek kicsit :D
2011. szept. 6. 19:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Női logika..

Figyelj, bejelölöd mit veszíthetsz? Vagy visszaigazol vagy nem. Ha bejelölted onnantól már rajta múlik az egész. Nem kéne ennyire túl bonyolítani egy egyszerű műveletet.

2011. szept. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
visszajelölt :D
2011. szept. 7. 18:21
 6/6 anonim ***** válasza:
na jól van akkor:D
2011. szept. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!