Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barátommal 2hónapja vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal 2hónapja vagyunk együtt, minden rendben volt. Majd megkérdeztem tőle, h mit érez. A válasz ennyi volt "Szeretlek, de nem az a típus vagy, akibe bele tudnék szeretni. " Most ezzel mit kezdjek? Ezek után van még esélyem?

Figyelt kérdés

2013. júl. 11. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
szeret, mint embert, de nem szerelmes
2013. júl. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szeret mint havert barátot embert de nem szerelemmel.. szerintem inkább hagy el elöbb utobb ő fog téged valakiért akibe szerelmes
2013. júl. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nem szerelmes beléd, inkább csak barátilag szeret

ha nem tudna beléd szeretni, akkor úgy nem igazán van esélyed

2013. júl. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem zúgott beléd. Nem te vagy neki a nagy ő.

Amúgy pontosan azt jelenti amit mondott. :D


Nem az a lány vagy aki neki való, aki el tudja bűvölni. Szeret tisztel és kíván is, valamint szépnek tart és jó embernek, de a kapcsolatotoknak nincs komoly jövője mert nem ő a te másik feled.

Túlságosan is különböztök, és nincs meg benned az ami őt jobban érdekli mindennél. Szóval ez olyan lassú égés. Meleget ad, de nincs lángja se nem forró.

30F

2013. júl. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze nincs kizárva hogy téved mert 2 hónap az elég kevés de általában az ember érzi h ki kell neki.
2013. júl. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket..igazából arra gondoltam,h van esélyem,h meggondolja magát..mármint egy ilyen kijelentés után hallottatok már sikersztoriról?
2013. júl. 11. 13:45
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem szeret, de el tudja képzelni hogy van akivel szenvedélyesebb lehetne. nincs meg az a plusz..
2013. júl. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kényelmes vagy, mindig kéznél, biztos a pi.na ellátás, a természeted is tolerálható és nem ciki veled megjelenni. Ennyit jelent.
2013. júl. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!