Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezzek barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek barátnőt magamnak?

Figyelt kérdés

Kis városban élek, sok mindenkit ismerek a környéken, sok haverom van akikkel együtt szokunk lógni.. 16 éves vagyok. Nem tartom magamat csúnyának, de szépnek sem. Valahogy egyik lányra sem merek ráírni facebookon aki tetszik, (tudom kint kéne ismerkedni, de általában ott a csajok többen vannak, szóval ott még jobban félnék..). Legjobban attól félek hogy mi lesz ha nem tetszek neki, satöbbi...

Hogyan közeledjek egy lányhoz?


2013. júl. 13. 22:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2013. júl. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
9%
Tedd ki a farkad az utcára, és ha felbotlanak benne, kárpótlásul le**opnak...
2013. júl. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
21%
hátulról
2013. júl. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

ahhoz hogy közeledni tudj hozzá, muszáj lesz megszólítanod/ráírnod

ne félj, biztos lesz aki visszautasít, de a normális lányok ezt nem bunkó módon csinálják

és ha találsz vkit, akkor megéri

2013. júl. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%
ebay
2013. júl. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem odaírni hogy ÉRTELMES VÁLASZOKAT KÉREK! Köszönöm 4-es, ment a zöld kéz!
2013. júl. 13. 22:16
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Adok egy tippet:

Most menj ki az utcára, mindegy hova/kivel mész. Közben nézelődj alaposan, amíg egy olyan csajt nem találsz, akinek tudod a nevét, a facebookon keresztül. Mosolyogj rá, kacsincs, köszönj hangosan, mindegy csak valahogy úgy intézd, hogy vegyen észre. Nem árt ilyenkor úgy öltözni, meg frizura álljon jól, csak is azért, hogy lehetőleg tetszedjél a csajnak, és ne felejtse el, hogy ma összetűzésbe kerültél vele. A másik fontos dolog, hogy ne stresszelj, legyél természetes, egy csaj észreveszi, ha valaki ideges. Hogyha ez sikerült, akkor lassan térj be a házba, menj fel facebook-ra, és várj türelmesen. Hogyha fent van facebook-on, akkor írj rá, hogy pl.: "Szia, ma azt hiszem téged láttalak az utcán, éppen a Petőfi sétányon mentél". Vagy valami ilyen duma, csak is azért, hogy ő is érdeklődéssel forduljon hozzád. Hogyha emlékszik, hogy te xy jelet adtál, és netán még be is jössz neki, az már félsiker. Gondolj bele, hogyha neked írná egy csaj, hogy látott téged stb. stb. akkor "örülnél" neki, főleg ha a csaj tetszős is.

Remélem tudtam segíteni, sok sikert! :)

2013. júl. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, ez jó tipp :) ki fogom próbálni. Csak az önbizalom hiányzik kicsit :c
2013. júl. 14. 13:57
 9/15 anonim válasza:
Én is beszélgetek egy lánnyal de nemtudom hogy térjek a lényegre?Hogy kérdezzem meg tole hogy lenne a barátnom?
2016. szept. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Amúgy nekem azóta sem jött össze, jobb is :)
2016. szept. 10. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!