Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csábítsam el? Tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítsam el? Tudom valamit elrontottam!

Figyelt kérdés
Múlt héten randiztam egy csajjal. Kedves,aranyos, és tök normális volt. Meg is csókoltam, ő viszonozta, mondtam neki, hogy nagyon örülök, hogy megismerhettem, és már másnap keresni fogom. de mivel péntek jött, és a haverok hívtak, buliztam pénteken és szombaton. hétfőn jutott eszembe, hogy fel kellene keresni a csajt. írtam neki, de ő meg megírta, hogy már nem érdeklem. neki sok az, hogy állítólag behülyítettem, és majdnem egy héttel később kerestem fel. mit tehetnék, hogy talizzon még velem?.
2013. júl. 17. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
elcseszted! Keress mást.
2013. júl. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kettőn áll egy kapcsolat az ő döntése hogy akar-e veled találkozni te max megpróbálhatod érvekkel meggyőzni
2013. júl. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ilyet :s nagyon megbántottad! Bunkó vagy már bocsi!!! 21l

Ha tepersze előtte, talán lesz esélyed! Ez csak rajta múlik!

2013. júl. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

próbáld visszahódítani, törődj vele sokat és kérj bocsánatot

sok sikert, majd írj hogy mi lett végül:)

2013. júl. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
már mindennel próbálkoztam, de azt írta a csaj, hogy ő neki volt olyan kapcsolata, ahol az ment, hogy a pasi bulizott, őt meg alig kereste a pasija, és többet nem akar szenvedni. nem értem miért abból indul ki???
2013. júl. 17. 13:10
 6/9 anonim ***** válasza:
ilyen helyzetben tényleg szopás van,én is voltam ilyen kapcsolatban,a bulizás nem túl jó mentség,persze hogy nem akarja megint azt átélni hogy a pasi csak a bulik miatt nem keresi
2013. júl. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerinted meg nem is akart aza csaj tőled semmit sem, csak így volt ürügye, amivel le tudott téged koptatni. Aki igazán akar engem, az megbocsájt, sőt ő maga keres és nem vár egy hetet!
2013. júl. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez csak Vígszínház! Nehogy már elkámpicsorodjál....hol a macsó éned? Ha fontos tepersz ha nem hagyod! Egy férfi nem futamodik meg csak az önbizalom hiányos kis srácok!

Egy kicsit még tepersz aztán megbocsájt..nekem sokkal durvább dolgokat is elnézett már lány, mert szeretett engem!

Mondjuk tepertem is rendesen..tedd te is ezt! Jó volt a randi..smároltatok is nehogy most add fel...milyen hozzáállás lenne ez? Kérj ismét személyesen bocsánatot aztán pedig bizonyítsd, hogy neked ő fontos! Ennyi!

Pár hét és minden sínen lesz!

2013. júl. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
megérdemled.....
2013. júl. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!