Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elrontottam hogy bevallottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam hogy bevallottam neki az érzéseimet? Nem kellett volna? Lány vagyok

Figyelt kérdés

Csak annyit mondtam neki hogy mióta megismertem tetszett nekem, és hogy a barátnőm nem véletlenül intézte úgy hogy találkozzunk kettesben. Azt mondta meglepődött ezen, meg hogy fogalma sem volt róla hogy tetszett nekem. De azóta mintha nem érdekelném már annyira.


A 6. randin mondtam ezt el neki miután megcsókolt.


2013. ápr. 21. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Aranyos.:)
2013. ápr. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rontottad el,lehet,hogy csak tényleg nem tudta.

Mondjuk a 6. randin azért sejtheti :D

2013. ápr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Na jó de azóta nem akar már engem annyira. Én azt hittem majd örülni fog stb. de kb mintha visszalépett azóta.
2013. ápr. 21. 15:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Dehogy lépett vissza,csak túl sok vámpír naplókat néztél.
2013. ápr. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy csak sok dolga van.
2013. ápr. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Visszalépett, te is lépj tovább.Egy szó nélkül.
2013. ápr. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy nőnek nem szabad kiadnia az érzéseit, mert a férfinek akkor már nem kihívás.. meg kell várni amíg a férfi kimondja.. bár nem értem, hogy miért mondtad el neki.. ha randizol vele, ráadásul 6-szor az elég egyértelmű, hogy tetszel neki..
2013. ápr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De ő mondta ki előbb. Jóval előbb. A 2. randi után vallotta be hogy mit érez irántam. Meg folyamatosan mondogatta hogy oda van értem, imád engem stb.
2013. ápr. 21. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!