Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány, szerintem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, szerintem neki is bejövök, de nem akarok "friend zoneba" kerülni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Na a kérdés adott, a csajjal nem rég ismertük meg egymást, egyel jár alattam, és szoktunk azóta is dumálni (pl eddig én nem is kerestem őt, élőben ahányszor beszéltünk mindig ő jött oda hozzám). Szombaton elhívtam városba simán dumálni, kajálni stb, de nem akarok semmit sem elrontani, mennyire kezdjek el nyomulni, mert friend zoneba nem akarok kerülni, szval ki kellene fejeznem valahogy, hogy kell nekem, és ez nekem nehéz (nem azért mert félénk vagyok, hanem mert emberileg olyan vagyok, hogy nem tudom kimutatni annyira látványosan az érzéseimet, mint az átlagos emberek.)
2012. nov. 15. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudunk bővebbet a lány érzéseiről?
2012. nov. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez ma már a 120. kérdés.


Valamelyik lány szereti ha nagyon nyomulnak de a 70% inkább a közepeset szereti se nem nyomulós se nem zárkozott.

2012. nov. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én mint lány azt mondom:

én nem szeretem ha a pasi annyira nyomulós.. :) beszélgess vele, mosolyogj rá legyél rendkívül kedves :) viccelődj, legyél laza és ne feszülj :) nagyon figyelj rá.. meg arra amit mond még ha ő többet is beszél mint te..a csajok szeretnek sokat beszélni^^ nekem volt olyan hogy beszélgettem egy pasival és azt vettem észre hogy nem is figyel igazán.. nagyon szar érzés :S ilyen hibát el ne kövess ;)

2012. nov. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja és még valami :) menny oda hozzá TE! még is te vagy a pasi ;)
2012. nov. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Bókolgass neki, de ne csak olyan egyszerût, hogy szép a szemed, hanem pl.: olyan gyönyörû a tekinteted, hogy órákig is tudnák benne gyönyörködni. Ha pedig látod, hogy sínen vagytok (nem úgy, mint József Attila) akkor randi végén mehet egy szájrapuszi, amiôl már leveszi a csaj 100%ra a dolgot. Ne kezdj el egybôl a nyelveddel kadarni vagy a csajt taperolni, mert az még taszító lehet.
2012. nov. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!