Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elcsesztem a randit? Befostam

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elcsesztem a randit? Befostam

Figyelt kérdés

Sziasztok tegnap este voltam egy nővel kajázni és hát felajánlotta,hogy lefekszik velem meg is történt mondtam neki,hogy elviszem kocsival,de ő azt mondta,hogy sétálni akar én meg akkor elmentem vele na de igen.

Olyan has görcsöm lett és sehol semmi nem volt nem értem volna már vissza a házba és ő még 20perc sétára lakott így hát volt ott egy bokor és oda mentem fosni de nem volt semmi papír és az alsó gatyámmal töröltem ki a seggem meg a trikómmal és utána végig csöndbe volt a csaj és én se szólaltam meg amikor oda ért a házhoz még puszit se adott csak be ment..Telefont nem veszi fel.


2013. júl. 18. 17:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt jól elszartad haver
2013. júl. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
gratulálok :)
2013. júl. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Korai még az ilyen kérdésekhez.
2013. júl. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Igen, elcseszted.


Amúgy igaz történet, vagy kitaláltad? :D

Ha igaz, akkor nagyon sajnállak. XD

2013. júl. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Korai?? mi van???
2013. júl. 18. 17:58
 6/15 A kérdező kommentje:

Ez kajak igaz.

crohn betegségem van így állandóan has fájos vagyok

2013. júl. 18. 17:59
 7/15 anonim válasza:
53%

el.de ennál a csajnál még van esélyed


http://www.youtube.com/watch?v=d8KGXpWEY3k

2013. júl. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne bánkódj, szard le!
2013. júl. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem el, hogy ez igaz.... de ha igen, akkor elég fura helyzet. A tiéd is, és az övé is.


Nem elcseszted, hanem elszartad.... (-:

2013. júl. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

SZARd le. Nyugi, legközelebb jobb lesz, nem fogsz minden randit elSZARni, mellesleg elég SZAR, ha valaki ilyen betegséggel születik. Bár vannak, akiknek még ennél is SZARabb. Összegezve, ez egy elég SZAR helyzet


Na most, hogy kiéltem a szójátékos énemet:


Ha kamu, akkor grt, mert ma ez volt az első kamukérdés, ami tetszett.


Ha igaz, akkor hát... elég ciki... Valami WC-papír szerüséget mindig tarts magadnál... Még mindig jobb, mintha később szartál volna be :D

2013. júl. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!