Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lépjek, ha a srác azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lépjek, ha a srác azt hiszi, hogy engem nem érdekel ő?

Figyelt kérdés

Mult hétvégén a táborban nagyon udvarolt a srác, én még akkor nem tudtam mit akarok, ezért vegyes jeleket adtam.

Utolsó előtti este puszit adtam a szájára.

Utolsó nap beteg voltam, ezért kifejezetten kerültem őt.


Azóta nem igazán irogat, ha én ráirok azért válaszol udvariasan.


Mindenki azt mondta hogy egyértelmű volt hogy tetszek neki. Mar a tábor előtt is ismertem.


Mit tegyek?


2013. júl. 20. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ezzel nem nagyon tudsz mit csinálni... Javasolnám, hogy írd meg neki, hogy azt vetted észre, hogy mostanában nem annyira érdekled, és hogy reméled ez nem azért van, mert utolsó nap nem találkoztatok, csak nem tudom, hogy mennyire kerültetek ott közel egymáshoz, de lehet, hogy ez elég furán venné ki magát... Ha ő esetleg még sem annyira érdeklődik irántad. Lehet, hogy ezért nem ír. Bár, ha tényleg udvarolt, akkor nem tudom, de lehet, hogy azzal az utolsó nappal szegénynek leromboltad az önbizalmát, szóval szerintem egy próbát megérne ezt a tudtára adni, hogy ez nem miatta volt.
2013. júl. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy neked tetszik. Hidd el hogy ez nem sülhet el rosszul.ha nagyon jó barátok vagytok akkor nem ronthatja el a barátságotokat.:)
2013. júl. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!