Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha azt kérdezi egy srác van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt kérdezi egy srác van tőlem, hogy van-e vele tervem, akkor mit válaszoljak ha csak alkalmi hosszútávú laza kapcsolat érdekel mostanság?

Figyelt kérdés
Tetszik a srác,de nem akarok kapkodni,mert kitudja még hány csajjal van,ezért ismerkedem aztán majd elválik. Ezt már említettem neki,de újra megkérdezte pár nap múlva.
2010. márc. 7. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
hogy lehet egy alkalmi kapcsolat hosszútávú? :D amugy mond hogy először randizgassatok stbstb aztán meg majd ahogy alakul.
2010. márc. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem így mondd meg neki, hogy laza, alkalmi, de hosszútávú kapcsolatot keresel. Ez így korrekt.
2010. márc. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Ha azt kérdezi egy srác van tőlem, hogy van-e vele tervem, akkor mit válaszoljak ha csak alkalmi hosszútávú laza kapcsolat érdekel mostanság?"

Érdekelne mijen az az alkalmi hosszútávú laza kapcsolat!?

Amugy ha nincsen terved vele akkor mond neki hogy nem tervezel előre majd alakul.Lesz ami lesz.

2010. márc. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen-igen.Bocsi a nyelvtani szerkezet miatt.Szóval ilyenre gondoltam amiket írtatok ez tényleg így fair, hogy ne legyen senkinek kellemetlenség.
2010. márc. 7. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!