Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rondarandira erdemes regisztra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rondarandira erdemes regisztralni szerintetek? Vagy ott csak luzerek vannak?

Figyelt kérdés
es ha azt akarom h nehogy egy ismeros meglasson akor mit tegyek?

#randi #lanyokal
2013. júl. 20. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha egy ismerős meglát, akkor már ő is fent van egy ilyenen, vagy legalábbis olvassa. Alapból egál. Mi benne a ciki? Azt jelenti, hogy teszel érte valamit, hogy legyen valakid. Sokkal jobb, mint aki csak hisztizik, de nem tesz semmit, pl. itt elég sokan.


Azt javaslom, hogy ne arra az oldalra menj, mert nem jó az ismerkedést kapásból úgy kezdeni, hogy kirakod az ablakba, hogy alacsony az önértékelésed. Próbálj egy rendes randizós oldalt inkább. Ha elegendő energiát fektetsz bele, és jól csinálod, akkor biztos lesz sikerélményed.

2013. júl. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy érdemes-e, de miért zavar ha valaki felismer?

Az nem megoldás, hogy nem teszel ki képet mert elsődlegesen az alapján választanak az ilyen oldalakon.

Ha te írsz valakinek akkor esetleg megoldás, hogy az üzenetbe belinkelve küldesz magadról képet.

2013. júl. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most néztem meg az ottani képeket, hát azok között a pasik között én lennék a legrondább...
2013. júl. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

OHH ISTENEM! TE JÓSÁGOS ATYA ÚRÍSTEN!


RONDARANDI.HU?


szegények :'(( min mehettek szegények keresztül akik oda felregeltek hogy ennyire alul van az önbecsülésük... NAGYON,NAGYON,NAGYON szánom és sajnálom őket...


nem azért mert én ronda lennék, mert nem, de ... áhh szegények


Az összes embert aki oda felkerül legalább 5percig megölelném most... egyesével!

Ha egész életem rámegy mire az összeset megölelném ,akkor is megtenném! úrísten ez de betett nekem.


:-/ respect...ez a megalálkodás netovábbja amit vállalnak!

1perc néma csendet tartok a tiszteletükre... 24/F :S

2013. szept. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"OHH ISTENEM! TE JÓSÁGOS ATYA ÚRÍSTEN!


RONDARANDI.HU?


szegények :'(( min mehettek szegények keresztül akik oda felregeltek hogy ennyire alul van az önbecsülésük... NAGYON,NAGYON,NAGYON szánom és sajnálom őket...


nem azért mert én ronda lennék, mert nem, de ... áhh szegények


Az összes embert aki oda felkerül legalább 5percig megölelném most... egyesével!

Ha egész életem rámegy mire az összeset megölelném ,akkor is megtenném! úrísten ez de betett nekem.


:-/ respect...ez a megalálkodás netovábbja amit vállalnak!

1perc néma csendet tartok a tiszteletükre... 24/F :S"


Egyre több átlagos külsejű srác van, aki szembesül a lányok egekbe szökő elvárásaival! Ezek után ne csodáld, hogy a rondarandi egyre népszerűbb...

2013. szept. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!