Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ember visszafejlődött a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ember visszafejlődött a majmok szintjére az elmúlt 50 évben! Mit gondoltok? (cikk lent)

Figyelt kérdés

Nagyon durva de tényleg igaz, aki vérbeli GYK-s az feltétlen olvassa el, de más is.


Manapság a férfiak minél több csaj meg akarnak kúrni, a nőknél viszont csak a leghiper-szuperebb palik jöhetnek szóba. NEM VOLT EZ MINDIG ÍGY!! Olvassátok el. (persze tisztelet a kivételnek:) )


[link]


Vélemény?



2013. júl. 20. 20:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
11%

A nők ilyenek: felszínesek, anyagiasok, és valamiért komolyan azt hiszik hogy nekik a legjobb jár. Igen, JÁR.

Hát lóné örömét a seggükbe, azt.

2013. júl. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

különben a cikkíró odaírta hogy tisztelet a kivételnek, meg a régi állapothoz képest változott sokat, szal nem mindenkire vonatkozik.

Csak ott van az a dolog ami engem nagyon zavar:

"Sokat akar a szarka de nem bírja a farka"

2013. júl. 20. 20:58
 13/15 anonim ***** válasza:

nagyon igaz a cikk érdemes elgondolkodni rajta

köszönöm hogy olvashattam :)

2013. júl. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Akszidentális Errőr ***** válasza:
Szerintem mindenkinek olyan párral kéne élnie, akivel testileg-lelkileg boldoggá tudják tenni egymást. Amíg ez nincs meg, addig ne is vállaljanak gyereket. Ilyen egyszerű. Csak sok olyan ember van (az oldalon legalábbis) aki eleve úgy áll hozzá, hogy neki ronda akárki is jó, csak legyen már valaki, mert az egyedüllétnél minden jobb ugyebár.
2013. júl. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

hát jah, az már elég durva ha már bármi jó... de akiket én ismerek nekik azé' lenne igény :P

Mondjuk nekem se a legegyszerűbb mert túl sokat kockulok xd Meg kevesebb lány kompatibilis velem mint az átlaggal, sztem.

2013. júl. 20. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!