Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy az exem túlságosan azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy az exem túlságosan azt hangoztatja, hogy nem érdeklem már és nem szeret, nem akar velem lenni már, akkor ténylegesen így lehet vagy pont a fordítottja? 4 évig voltunk együtt.

Figyelt kérdés
Folyamatosan sérteget és a saját sérelmeit sorolja, én mit csináltam, illetve hogy én így akartam őt visszaszerezni hogy mellette ezt és ezt csináltam.. folyamatosan elmondja hogy nem érdeklem már, csajozik is. Keresni viszont nem keres-nem érdeklődik. A dolgaim mai napig nem kaptam vissza bár lehet azért mert számára nem fontos hogy ez.. van jobb dolga is .. alapon.
2013. júl. 21. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért nem szakítod meg vele teljesen a kapcsolatot?

Ez gyerekes viselkedés, akkor is ha szeret, akkor is ha utál.

2013. júl. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Visszahallom, bár amikor lehetősége és mérges rám valamiért pl. mert beszéltem egy közös ismerőssel akkor elmondja.. de nem tudom ezt mire véljem, szeretném más véleményét kikérni... ne haragudj de nem ezt kérdeztem.
2013. júl. 21. 21:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Engem tényleg nem szeret már az exem és ugyanígy hangoztatja a sértéseit, de neki már közben lett csaja és azért.

Ha egyedülálló, akkor lehet, hogy csak magát bizonygatja, pedig még érez valamit.

2014. máj. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!