Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizgattam egy sráccal, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizgattam egy sráccal, aki végül közölte, hogy nem akar tőlem semmit, mert még nem heverte ki a volt kapcsolatát. Nagyon gáz lenne, ha felvetném, hogy mégis próbáljuk meg együtt? 21/L

Figyelt kérdés
Szóval randizgattunk, jól éreztük magunkat együtt, jókat beszélgettünk, nevettünk. A közös ismerőseimtől is hallottam, hogy bejövök a srácnak. Aztán egyszer csak közölte, hogy rájött, hogy még nem heverte ki az előző kapcsolatát, ezért nem lenne tisztességes, ha tovább udvarolna nekem. Viszont én megkedveltem, és nem szeretném, ha ennek így vége is lenne. Szerintetek nagyon ciki lenne, ha lány létemre felvetném, hogy mégis próbáljuk meg együtt?
2012. nov. 16. 03:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Ciki, nem ciki, ha tetszik a srác, próbáld meg. Szerintem nem nagy a valószínűsége, hogy sikerül, de mit veszítesz?

Az élet egy nagy kihívás, több-kevesebb sikerrel.

2012. nov. 16. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, csak a másik oldalról, hidd el a srácnak is nehéz, most hívott el egy lány talira és elmegyek, pedig tudom hogy mást szeretek, akivel nincs esély újra összejönni, csak azért talizok vele mert magányos vagyok, hiába kedvelem nemhiszem hogy lesz bármi komoly, a nem komoly pedig őt nem fogja érdekelni.... Szóval neki is nehéz. Ne erőltesd rá magad ha nem akarja, lehet sokáig nem tud még senki iránt komolyat érezni.
2012. nov. 16. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kérdező:Szerintem hagyd,hogy kiheverje bármennyire is bírod.Jó lenne neked az előző csaj árnyékában lenni ebben a kapcsolatban úgy,hogy tudod,hogy még "képben van!"?!Ne add lejjebb az igényeidet.

Tudom,hogy nem nagy segítség,de ez a véleményem. :)

Előző válaszoló:Én még nem voltam ilyen helyzetben és nem bántásból írom amit írok.

Szerintem nem tisztességes,hogy elmész a randira pedig tudod,hogy nem lesz belőle semmi.

Gondolj bele te szeretnéd,ha ezt tennék veled?

Ráadásul mi van ha egy randi után rájön,hogy kellesz neki, te meg szépen lepattintod.Megbántanád és olyan helyzetbe kerülne,mint a kérdező.

Szerintem tisztességesebb lenne ha közölnéd vele az igazat.

De a te döntésed.Én csak leírtam a véleményemet.

2012. nov. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én egy ilyen szituban hagynám egy időre a srácot.
2012. nov. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem kérdezném meg, ne alázkodj meg senki elött, főleg nem ilyen helyzetben. Ha akar valamit hidd el ugyis megkereres.
2012. nov. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló! Szerintem egy randiban még nincsen semmi rossz, így legalább adsz egy esélyt, hátha mégis megtetszik a lány. De ha utána úgy gondolod, hogy tök esélytelen, akkor mondd meg neki őszintén és ne hitegesd, mert akkor tényleg olyan helyzetbe kerülsz, mint én. (bár itt az elején nem én hívtam randizni a srácot, hanem ő engem)
2012. nov. 16. 08:33
 7/9 A kérdező kommentje:
Visszatérve a kérdésemhez. Mi azért többször randiztunk, a srác megfogta a kezem, megcsókolt, mondta, hogy jól érzi magát velem. Csak aztán jött valami olyasmi, hogy megkereste a volt barátnője, hogy kezdjék újra és ekkor összezavarodott a srác és közölte velem, hogy így nem tudja ezt folytatni. Én úgy érzem, hogy szépen indult köztünk a dolog és megérdemelne egy esélyt. Nekem inkább az a bajom, hogy mégis csak én vagyok a lány és nem tartom jónak, ha egy csaj futkározik a pasi után. De hagyni sem akarom... :(
2012. nov. 16. 08:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor ne hagyd és mégis :) Hívd fel, de ne mondj semmit. Menj el hozzá kopogj, de fuss el. :D Ha ő keres ne vedd fel, de hívd vissza és ne szólj bele :DD
2012. nov. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
igy hogy az ex vissza jött nem tehetsz semmit és nem is kell tenned, egyértlemű hogy még őt szereti, gondolom nem akarsz a szamár lennit a ló helyet.... Mert ha megint vége lenne vele csak azért lenne veled nagy valószínűséggel. Ugyhogy felejtsd el. Épp elég gáz igy is hogy amint ujra képbe került az ex te dobva lettél.
2012. nov. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!