Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova vigyek egy felszolgáló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vigyek egy felszolgáló lányt első randira?

Figyelt kérdés

Az "igen" már megvan, a fő problémám, a helyszín kiválasztása. Az opciók, amiket már kizártam:


- pub-ok, éttermek (minden napját ilyenekben tölti munkával)

- aktív randi, pl.: bringatúra (nem lenne rossz, mindketten szeretünk mozogni, de nem szeretném, ha 40 fokban az izzadtságszaggal mutatkoznánk be egymásnak...)

- balaton, velencei tó, stb. (dekoratív leányzóról van szó, nem szeretnék konkurenciát, van elég a helyen, ahol dolgozik)


F/26



2013. júl. 22. 11:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kávézó nem jó? Mégsem étterem vagy kocsma, bár ott is vannak pincérek. Én imádom a Tropicariumot a Camponában. végszükség esetén mozi, vagy valamilyen gyorsétterem (pl. kínai, ha szereti). Vidámpark, csak az drága.
2013. júl. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Vidd moziba. Gondolom csak van a könyéken. Ott jó hűvös is van egy jó szerelmes nyálas film neki jó szokott lenni te meg aludhatsz rajta egy jót, vagy egy röhögős vígjáték, vagy esetleg valami akció amit ő is élvezne.

Nem értem mi bajod van a Balatonnal meg stranddal, ilyen meleg időben csak ott lehet jól kibírni. Ha vendéglátó helyre nem akarod levinni mert oké hogy a munkahelye is az de más lehetőség kizárva.

Ha van a közeledbe egy olyan hely ahol lehet jól sétálni, esetleg fagyizni, vagy beülni valami cukrászdába és gyönyörködni a naplementébe, az is sikert szokott aratni a lányoknál.

2013. júl. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Függ a helyszíntől is. Parkok, sétálós helyek kb. mindenhol vannak.
2013. júl. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el az állatkertbe :) szerintem aranyos :D
2013. júl. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Aktív randi egy bólingozás is, de mégsem izzadság szagú. Én ezt ajánlom! :)
2013. júl. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#1: KKávézó/pub, szerintem egy kalap alá lehet vonni.A vidámpark viszont nem is rossz ötlet :)


#2: A romantikus filmeken tényleg bealudnék, ez szinte biztos.


#2 + #3: Egy jó fagyi mellett sétálni egy jót, ez tetszik!


Köszi a gyors tippeket!

2013. júl. 22. 11:49
 7/16 anonim ***** válasza:
Piknik valami szép helyen, egy pléden.
2013. júl. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Vazze, ha ennyire izés vagy, vidd el a Dagályba. Ha a konkurenciától tartasz, mégis mi a faxot akarsz tőle? Vagy tudod mit akarsz, és leszarod ki van még ott, vagy bele se kezdj, ha nem bízol magadban.
2013. júl. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én a mozit nem ajánlom első randiként semmi képpen :)

Mert első randin az ismerkedés a lényeg, moziba meg nem beszélgetni mész.

Szerintem a legjobb estefele egy szép séta meg fagyi :)

Közben leültök egy parkban egy padra és beszélgettek nyugisan

2013. júl. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#8: Lehet, hogy csak elbízom magam, de nem attól tartok, hogy mással megy el helyettem, sokkal inkább csak zavar. A munkahelyén is előfordult, hogy miközben beszélgettünk (!) odajött egy arc telefonszámot kérni. Ilyenek sajnos mindenhol vannak.


#9: Osztom a véleményedet, szeretnék _vele_ lenni, nem csak mellette

2013. júl. 22. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!