Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova vigyek egy felszolgáló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vigyek egy felszolgáló lányt első randira?

Figyelt kérdés

Az "igen" már megvan, a fő problémám, a helyszín kiválasztása. Az opciók, amiket már kizártam:


- pub-ok, éttermek (minden napját ilyenekben tölti munkával)

- aktív randi, pl.: bringatúra (nem lenne rossz, mindketten szeretünk mozogni, de nem szeretném, ha 40 fokban az izzadtságszaggal mutatkoznánk be egymásnak...)

- balaton, velencei tó, stb. (dekoratív leányzóról van szó, nem szeretnék konkurenciát, van elég a helyen, ahol dolgozik)


F/26



2013. júl. 22. 11:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ha hiszed, ha nem, előbb azt írtam, hogy "mé nem elég neked egy fagyi."

Szokj hozzá, hogy az a szakma amivel keresi a pénzét, az ezzel jár. Naponta mást se csinál csak pattintja le a bunkóbbnál bunkóbb embereket. Nem kel semmilyen színház, találkozz vele a Margitszigeti új szökőkútnál, és lófráljatok egy fagyival. a többi adja magát, ne agyalj.

2013. júl. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha szerettek mozogni menjetek egy spinning edzésre, ott nincs 40 fok:) Viccet félretéve én elvinném squasholni, ott is klimatizált a pálya + csak ketten vagytok (leszámítva, hogy minimum egy fal üveg) + le tudjátok checkolni, hogy ki mit bír:)
2013. júl. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
50%
Neked is sok eszed van.
2013. júl. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

#11: Elhiszem, bár első olvasásra eléggé másnak tűnt. Írott szövegben nehéz meghallani a szarkazmust :)

Btw. azt hiszem a fagyizás/margitsziget lesz a nyertes.


Köszönöm a válaszokat!

2013. júl. 22. 14:49
 15/16 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha egy önkiszolgáló étterembe mennétek? :PPP
2013. júl. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
felettébb romantikus választás, de sajnos túl drága, nem engedhetem meg :D
2013. júl. 23. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!