Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A haverjaim újra kiröhögnének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A haverjaim újra kiröhögnének ha lenne újra csajom?

Figyelt kérdés
tavaly össze jöttem egy csajjal, de nem tetszett a haverjaimnak, hogy "lefoglalózott" egy csaj. persze a haverokra is szakítottam időt, de nem ugyanaz, mintha nem lenne senkim. persze már jól jönne egy barátnő, a tavalyit is miattuk veszítettem el, amit sajnálok, de most megint kiröhögjenek ha lesz újból csajom? És most ott tartok, hogy senki sem áll velem szóba, csak egy régi kattant exem, és annak a barátnője, de ők rondák, és buták.
2013. júl. 22. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mi lenne ha nem a haverjaid lennének minden dolog megmondói?:D
2013. júl. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Joco901019 ***** válasza:
Nem gondolom hogy kiröhögnének általában akkor röhögnek ki valakit akinek már hosszú ideje nincs senkije. Ha meg tényleg olyan bolondok hogy kiröhögnek akkor vagy buzák vagy irigykednek.
2013. júl. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

figyelj...engem egyszer röhögtek ki a haverjaim ilyesmi miatt...azóta nem haverok...ennyi


aki ilyen miatt röhögi ki a másikat az vagy leragadt az óvodás szellemi szinten vagy egyszerűen csak hülye

2013. júl. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Felületes vagy és jellem gyenge. Volt már azé letben saját döntésed? jah igen volt, amit a haverjaid megállapítottak hogy saját döntés...
2013. júl. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csak féltékenyek, és lúzerek.

Én meg őket röhögném ki, hogy nincsen csajuk.

2013. júl. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha van rajtad izom akkor megverném azokat akik emiatt kiröhögtek! De most mi az hogy azért röhögnek ki mert van barátnőd?? Ez vicc! Csak féltékenyek! Ne is hallgass rájuk!
2013. júl. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Xela31 válasza:
Akik kiröhögnek ezért azok nem haverok azok valószínűleg ki is használnak téged..
2013. júl. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kor?
2013. júl. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szard már le mit mondanak a "haverok" nem ők élik a Te életed hanem Te a sajátod... ha hagyod akkor persze, hogy megmondják mit csinálj, de ne hagyd, mert ezek gyökerek ha ezért kiröhögnek
2013. júl. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!