Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Asszem belezúgtam a haverjaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asszem belezúgtam a haverjaim haverjába, szerintetek van esélyem, és mi tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác, aki nagyon tetszik és egy pár fiú barátom nagyon jó haverja. A múltkor voltunk barátnőmmel bulizni, és történetesen ő is ott volt az én ismerőseimmel. Az elején még csak ketten voltunk bnőmmel, pont arról beszéltem neki h milyen helyes, meg cuki az a srác, mikor 2 perc múlva, már ott táncolt mögöttem. :) Akkor nem fogta meg a derekam, meg nem húzott magához, de elég közel állt hozzám, felém fordulva, és egyedül volt szal szerintem lehet h miattam jött oda. :) Aztán később jöttek a közös ismerősök, és így végülis egy társaságba keveredtünk, és utána megint táncoltunk de akkor már rendesen is, meg fogta a derekam, odahúzott magához, de nem tapizott! a többi sráccal ellentétben.

Szóval arra lennék kíváncsi, h szerintetek lehet nála esélyem? És h mit csináljak szerintetek, amivel a tudtára adhatom h tetszik, vagy h közelebb kerülhetek hozzá, úgy h ne legyen túl nyomulós??

előre is köszi

17/L


2011. júl. 17. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Van. Legyél kedves, add önmagad. Ne játsz rá. :D
2011. júl. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sztem semmit.Ha tényleg érdekelted és nem csak egy bulira akart akkor majd keres meg érdeklődik utánad.És ha ez megtörtént akkor csak add önmagad.
2011. júl. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát azt mi neem tudhatjuk h van e esélyed. Az is lehet h van meg az is h csak a buli kedvéért táncolt veled. Ha elmegyek bulizni én is táncolgatok ismerősökkel de nem azért mert bármit szeretnék tőlük. :) Sztem azért túlzottan ne éld bele magad mert rossz lesz ha mégse akar tőled semmit. De azért drukkolok :)
2011. júl. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De pont ez az, h mi igazából nem ismerjük egymást, nem vagyunk haverok, eddig kb. 3 szót váltottunk és 2szer taliztunk, de akkor sem úgy h együtt, vagy h egy társaságban.. és mondjuk én személy szerint csak olyan idegen fiúkkal szoktam táncolni, akik szerintem helyesek, vagy valamennyire tetszenek..
2011. júl. 19. 10:47
 5/5 anonim ***** válasza:
es mikor egyutt vagytok nm akar kozeledni feled? Ha eppen vhova mentek es latod h el van egy picitt maradva a csapattol kerdezd meg tole h nm akarsz jonni v ilyenek:)
2011. júl. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!