Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy egy lány félreért egy randimeghívást?

Figyelt kérdés
van egy lány akivel már elég régóta nagyon jó barátok vagyunk.. aztán egyszer csak én többet kezdtem érezni iránta és ezt be is vallottam neki. Meglepődött, de örült hogy elmondtam viszont azt mondta hogy neki még csak barát vagyok.. azóta ez a téma többet nem is jött fel. Ez kb. másfél hónapja volt. Tegnap viszont megkérdeztem hogy lenne-e kedve velem moziba meg fagyizni menni. Azt válaszolta hogy 'persze, örömmel'.. előfordulhat hogy ezt csak baráti gesztusnak vette, vagy tudja hogy ez egy randi?
2013. júl. 22. 15:24
 1/10 A kérdező kommentje:
17/F, ez lemaradt..
2013. júl. 22. 15:26
 2/10 anonim válasza:
szerintem nem értette félre, azok után hogy elmondtad neki hogy mit érzel iránta szerintem lehet hogy azóta benne is több van mint barátság és ő is szívesen randizik veled
2013. júl. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De lehet az is, hogy pont azért mondott igent, mert azt hitte, számodra már világos, hogy csak mint barátok fogtok elmenni fagyizni.
2013. júl. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Amélia:) ***** válasza:
Gyakran szoktatok talizni? Kettesben?
2013. júl. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
melyik lehet a valószínűbb? :/
2013. júl. 22. 15:36
 6/10 anonim ***** válasza:

Vagy ő is úgy gondol már rád, vagy szeretné ha barátok maradnátok és nem akar lerázni miután bevallottad neki. Ezt nem lehet ennyiből megmondani.

De a lényeg, hogy együtt leszte, érezd jól magad és ne hagyd hogy a bizonytalanság elrontsa ezt a kapcsolatot:)

2013. júl. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem, még így elhívásos alapon nem taliztunk..
2013. júl. 22. 15:37
 8/10 anonim ***** válasza:
Amit #3 írt, az a valószínűbb. De ha megbeszélnéd a lánnyal, hogy mi a helyzet, az lenne a legjobb.
2013. júl. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, melyik lehet a valószínűbb, de én már voltam ilyen helyzetben lányként, és azt hittem, a sráccal egyértelműen tisztáztuk a helyzetet, hiszen megbeszéltük, hogy barátok vagyunk, azt hittem, ez így jó is lesz, de ő meg titokban reménykedett. Szerintem nagyon finoman (nem lerohanósan) bókolj neki, meg ilyesmi, és akkor a reakciójából látni fogod, hogy hogyan viszonyul hozzád. Ha tetszel neki, akkor szerintem ki fogja mutatni. Viszont ha csak udvariasan de amúgy viszonylag érzelemmentesen megköszöni a bókot, esetleg elvicceli, elhárítja amolyan "haveros" stílusban, akkor csak barátként tekint rád. Ja, meg ajánld fel, hogy te fizetsz. Ha elfogadja, akkor valószínűleg tetszel neki úgy is. :)
2013. júl. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
baráti tali, velem ugyanígy volt egy lány, igaz én csak párszor láttam, de egyszer elhívtam valahova kettesben és eljött csak úgy. semmi se történt csak mint 2 haver.
2013. júl. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!