Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mi az a szöveg, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi az a szöveg, amit nem tartotok nyomulósnak, és nem tartotok nevetségesnek, ha egy pasi leszolit titeket?

Figyelt kérdés
Olyan keszólítás, amire azt mondod a pasinak, hogy oké, találkozzunk.
2009. okt. 21. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

csajtól függ, de:

-szia, drága cukor ment a szemedbe?

-nem, miért?

-csak, mert olyan édesen nézel

2009. okt. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

én csaj vagyok de amit az első válaszoló írt attól már a falra mászok xd

egyszerű,csak add magad

2009. okt. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

második válaszoló vok.

am itt az első válasz nekem nagyon bejönne,úgyh ha esetleg tetszenél és nem lenne barátja a kiszemelt csajnak akk nyert ügyed van.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2009. okt. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az adott szituációtól függ...pl. boltban megkérdezheted hol találod vmelyik terméket, mert nagyon eldugták és lehet még meg is keresi vele vagy ami bárhol bevethető: ,,Megmondanád, mennyi az idő?" Van egy csomó minden, a lényeg, hogy ne izgulj, inkább tekinst rá úgy, mint egy idegenre, akitől mindenképpen meg kell kérdezned vmit, hogy boldogulj, mert nincs más a környéken! De ne mondj nyálas szövegeket, mert van akinek bejön, van akinek nem...lásd előző válaszolók...inkább vmi semlegessel érdemes próbálkozni. SOk sikert!!
2009. okt. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom jónak ezeket a hülye szövegeket, hogy cukor ment a szemedbe vagy ilyesmi. Biztos néznék egy nagyot, ha ezt mondaná valaki. Próbálkoztak már hasonlóval, de azon kívül, hogy jót nevettem más nem történt. :) Szerintem köszönj neki + egy édes mosoly + MÉLYEN nézz a lány szemébe és kérdezd meg, hogy lenne-e kedve beülni veled valahova, hogy jobban megismerjétek egymást. Szerintem a lányok többségét jobban megfogja egy érdekes, szexi tekintet, mint az idióta szöveg. :) De a félénkség sem jó. Ezt sose felejtsétek el: A nő nem szereti a bólogató kiskutyákat és az üvöltő majmokat, ő azt szereti, ha egy tigris lépked csendben mellette...
2009. okt. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
a legelső válasz szerintem nagyon gáz..én csak néznék rá ilyen értelmes fejjel és annyit mondanék h bocs mennem kell..és elhúznám a csíkot minél előbb..amúgy szerintem is az a lényeg hogy mosolyogj rám olyan csábítóan:D ti tudjátok azt pasik, hogy hogy kell csinálni!:) attól elolvadok, vagy tökre beindulok:) és az is igaz h inkább valami semleges szöveggel próbálkozz és utána már jön az magától, ha bejössz a lánynak akkor meglátod rajta az 1. mondatából ki lehet következtetni szerintem.
2009. okt. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Nekem bejönne az a cukros szöveg:)
2009. okt. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"A nő nem szereti a bólogató kiskutyákat és az üvöltő majmokat, ő azt szereti, ha egy tigris lépked csendben mellette."


ez jó! :D

2009. okt. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!