Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan békítsem meg (fontos)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan békítsem meg (fontos)?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel randiztam és nagyon jó volt minden de aztán egyik napról a másikra fel szívódott amit betudtam annak hogy rengeteget dolgozik és ezt mondta is. De aztán rájöttem oké eltűnik de 2 hete azt sem tudom hogy él-e még. ezen berágtam és úgy szépen megmondtam neki a magamét és egy pcit túlzásba estem de csak egy picit. Aztán ő meg mondta hogy tetszek neki meg kellettem volna de ezek után inkább legyünk csak barátok... de én ezt nem akarom hogyan békítsem meg gyorsan?!!!!!

2013. júl. 23. 08:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod megbékíteni, igazából már akkor sem érdekelted, keresett volna. Hagyd a fenébe, jobbakat találsz. :)
2013. júl. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A "picit túlzásba estem" mit takar?

Ha nagyon lent voltál parasztban, lehet egy életre elment Tőled a kedve.

2013. júl. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez nagyon úgy hangzik, hogy végre van valami jó kis kifogása:3 hagyd a francba, nem is keresett.
2013. júl. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se békítgesd, az, hogy most megsértődhetett rád pont jól jött neki, mert van mire ráfogni, hogy nem akar semmit. Gyakorlatilag a kirohanásoddal megadtad az okot neki. Egyébként egy gyáva féreg, hogy egyenesen nem képes a szemedbe mondani a frankót...
2013. júl. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Most belefutottál egy tipikus jellemtelen alakba.Eddig sem érdekelted,ezután sem fogod,csak most már van rá kifogás,miért nem akar semmit tőled.Ez pont kapóra jött neki,így azt mondhatja,hogy miattad van az egész,a te hibád.Hagyd a francba.
2013. júl. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 sumpi ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz.
2013. júl. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
nem akarlak elkeseríteni de ez neki most egy jó indok hogy le tudjon rázni. azért nem keresett eddig mert gyáva volt elmondani hogy neki nem kellesz. most ez kapóra jött neki. legyen azért annyi önbecsülésed és büszkeséged hogy hagyod a csudába. ténylge ne zaklasd mert az nagyon gáz és gyerekes. gondolj csak bele...neked jó lenne ha irogatna egy olyan akit nem akarsz? nem lenne jó... keress mást.. találni fogsz ez tuti :)
2013. júl. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi az értékes kommenteket igazatok van most már én is látom csak annyira tetszett a srác hogy nem vettem észre ezt a nyilvánvaló dolgot.
2013. júl. 23. 11:15
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
7es vagyok, ezt még leírom. volt egy hapsi akivel randiztam meg össze is jöttem. előre közölte hogy sokat dolgozik... aha... szerintem így nevezik azt amikor van párjuk és nem mindig tudnak elszakadni otthonról csak amikor nekik ahoz van kedvük. legalábbis a kedvesnek volt párja amiről én nem tudtam csak utólag mikor már kidobtam.
2013. júl. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!