Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálják ezt? Lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt? Lányok, nem értem! (Bőv. Lennt)

Figyelt kérdés
Normális srác vagyok meg minden, de ha megismerkedem valakivel azért dob mert nyugtatót szedek. (Frontin, 0,5 Mg) Nem értem miért gáz az ha valaki gyógyszert szed, viszont éppen olyan mint a többi ember. Értelmes, ápolt, kedves, de ha már megtudják hogy gyógyszert szedek egyből elítélnek! Sokan a drogosokkal hasonlítják össze az ilyen ebmereket, hát nekem nincs ilyen káros szenvedélyem. Na és ha meg valaki vérnomáscsökkentőt szed, (elég sokan szedik) akkor mi van? Van pl. egy hipertóniás egyén aki szívgyógyszert szed.. Mi ezzel a baj, nem értem?!?

2013. júl. 25. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolom a tény, hogy a nyugtató pszichés bajra utal, ami kihathat az emberi interakciókra, míg a többi fizikai problémára, ami csak a beteg saját gondja.
2013. júl. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát jó "értékes" csajt szedtél össze,ha emiatt dob...:DDD
2013. júl. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mert nyugtatót legtöbb esetben valamilyen pszichológiai problémára szednek az emberek, ami jóval komolyabb, mint pl a magas vérnyomás. Kivéve mondjuk az alvásszavart, mert az nem gáz...


Te pl mire szeded?

2013. júl. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sok embernek van gond a fejével csak magunk sem tudják, hogy depresszióval vagy valami más defekttel élnek. Lehet, nekik is felírnák ha elmennének orvoshoz. Szerintem ne reklámozd hogy szeded mert ezek szerint elitélnek miatta.
2013. júl. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem akkor írta a doki mikor a papám meghalt. :( Picit hozzá is szoktam, és igen ezzel jobban alszom.
2013. júl. 25. 11:14
 6/8 anonim válasza:
Én is szedek ideg nyugtat gyógyszert, öröklődési betegségem miatt. De a barátom ezt 100%-osan elfogadja:) 17/l
2013. júl. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak én éppen lány nem vagyok. A lányok azért másak nem úgy mint a fiúk..
2013. júl. 25. 13:18
 8/8 anonim válasza:
azért csinálják mert a legtöbb ember szemében a nyugtatók altatók egyenlőek a heroinnal és hát "senki nem akar drogos pasit" (kivéve ha ő is drogos, de ez más kérdés) szal nekem egy srác kijelentette hogy ő soha többet nem találkozik velem ha még 1szer xanaxot veszek be akkor mondtam neki hogy oké akkor szia tedd te is ezt sztem és ha nem tonnaszám szeded akkor a személyiségedet nem fogja megváltoztatni no para:)
2013. júl. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!