Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tudok összejönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok összejönni senkivel? Nem tudom hogy mit csinálhatok rosszul?

Figyelt kérdés
Cikinek érzem hogy 18 éves leszek és egy normális barátnőm sem volt.Sokan mondják hogy ne akarjam görcsösen,de a dolgok gyakrolatilag minden esetben azzal végződnek hogy "aranyos vagy meg minden....".foglamam sincs mi lehet velem a baj,de szeretnék rajta változtatni ha tudnám mi az
2008. jún. 26. 20:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ide már leirtam amiket gondoltam erről : [link]
2008. jún. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%

hát nem tudom mi lehet a baj... valszeg elég rosszul csinálod...


[link]


használd egészséggel Casanova 1-2 egy két érdekes tipp van benne meg pár jó tanács:) am torrenten is fent van vhol:) nekem az ismim küldte el szal nem tom honnan szedte:) ő már 2x elolvasta XD most kezd neki összejönni vmi bige szal lehet jó:) am belenéztem egész jó trükkök vannak a könyvbe... szal olvasd el jót fog tenni

2008. jún. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Sok veled egykorú lány van (köztük én is) akinek még nem volt fiúja...van akinek egyszerűen nem jön össze, én viszont félek. Még sose volt senkim nem tom mit hogy kell csinálni...:(
2008. jún. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehetséges az is,hogy eddig olyanokkal akadtál össze,akik nem ilyen pasit kerestek.Az is lehet,hogy már "annyira rád van írva",hogy már nagyon akarsz egy barinőt,hogy ez elijeszti őket.Lehet lazábban kellene hozzáállni,hátha akkor jobban sikerülne.
2008. jún. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen és ezek a válaszok mind le vannak irva a másik kérdés válaszai között
2008. jún. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Van egy mondás:

"Ha éhesnek látszol, nem hívnak meg vacsorázni"

Tehát ne küzdjél, jön ez majd magától.

2008. jún. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha a külsőddel van a baj, még az sem elég jó kifogás, valóban.

Sok minden lehet ebben a dologban, a megoldásra sztem saját magadnak kell rájönnöd, vagy rávenned vkit, aki frankón megmondja!

Segítek, ha akarod, írj privibe, 17 leszek, lány, és azt hiszem, elég jól ismerem a pasikat. De ezt igazából semmilyen korban nem lehet kijelenteni... Írj, ha mégis érdekelne.

2008. jún. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nyugi van 22 éves ahverom akinek még nem volt nője, még van időd belejönni, de... nekem 20 éves koromig, csak kizárolag 1,5, 2 éves kapcsolataim voltak, köztük néha 1-1 nem komoly, tehát végülis mindig volt bartánm, de nem voltam egy csajozo gép, sőt,nem is csajoztam soha. Nem tudtam hogy kell...Most mióta 20 elmultam, belelendültünk ebbe a dologba, új ismerősőök,fősuli stb. Főleg szórakozohelyen ismerkedünk(itt a legegyszerübb). Eleinte nem mertem odamenni a csajokhoz,nem bírtam leküzdeni azt ami meggátol attol, hogy bárkihez odamenjek és elkezdjünk dumálnu, v. táncolni. Na ez volt a baj. Uj ismerőseimmel hamar megváltozott ez:D. Minden a magabiztosságon múlik, és a jó szövegen. A lányok nagyon szeretik a jó humorú srácokat, szoval ezt mindenképpen be kell vetni. Legyél mindig rámenős, szeretik a lányok, szeretik tudni ha vkinek nagyon tetszenek, ezt add a tudtára bátran, bókolj sokat, milyen szép stb,mennyire kell neked DE: Ne legyél papucs, illetve ne irogass napi 100 smst eleinte, szépen finoman, nehogy elszálljon magátol a végén:D. Tapasztalat sajnos:D, ha túl kedves vagy egy lánnyal mindent megadsz neki, át fog baszni...Ellenben Ha geci vagy akkor szinte bármit megteehtsz velük, oda lesz érted. Na ez sem jó... Középutat kell megtalálni, legyél, magabiztos,humoros,jó fej, bókolj sokat,és igen járj nyitott szemmel!!Ha már rádnéz egy lány látni, hogy bejössz e neki vagy sem. Ezketet ki kell használni , azonnal odakell menni számcsere(bárhol buszon,bankban,szorakozohelyen), randi stb, nem kell félni, úgy fogd fel h nincs veszteni valód, ha elküld akkor csá, kit érdekel, van még 1 milliárd csaj..Szórakozoholeyen meg kb annyi a taktika h bepiáltok haverokkal aztán mehet a tánc a csajokhoz, ha eltol, vagy tudtodra hozza h nem jössz be neki akkor mentek tovább, hidd el h lesz akit felszedel egy este ez 100%. Kb ennyi:D, miota ezeket leközdöttem ,bárkivel közvetlen vok, minden héten jön min 1 csajszi, és láss csodát, most áprilisban ugyanigy összejöttem egy lánnya akivel nem csak 1-2 hetes kapcsolat van, hanem azota együtt vunk és szeretjük egymást, nagyon jó. HAJRÁÁ
2008. jún. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ugyan ebben a cipőben vagyok tesó még a korom is ennyi. Nem tom pedig nem vagyok csunya, és ez nem azért van mert a csajok féltettek hogy porcelán vagyok.:d Szal nem tom én sem
2008. jún. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
annyi nekem már volt pár kapcsolatom jah és fiu vagyok . meg nem "elveszett "ember csak az utóbi időkben nem tudok 6 ost dobni::S:S
2008. jún. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!