Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, asszonyok! Holnap jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, asszonyok! Holnap jön hozzám egy hölgy ebédelni, a délután befejezése nem kétséges. DE mivel vagy milyen apróságokkal tudnám még jobban levenni a lábáról Őt?

Figyelt kérdés

Gondolok itt bon-bon, virág, bor stb. Ti mitől olvadnátok el nagyon? Várok tippeket! 33 /F.

Tuti randi legyen!


2013. júl. 26. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Bon-bon? Virág? Bor? :-O

Ilyesmivel várna egy pasi, sikítva menekülnék...

Vagy ez még mindig divat?

Az én szememben lúzerség.

28/N

2013. júl. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem minden nő olyan mint te. Én mondjuk egyik oldalon sem állok. Nem szoktam ilyeneket sem alkalmazni, de extrém módon sem érdekes (hogy ezek mik, az mindenki fantáziájára van bízva). :D

Egyszerűen légy humoros, mosolyogj, mindig nézz a szemébe, ha társalogtok, VÉLETLENÜL SE CSÚSSZON LEJJEBB A TEKINTETED! :D

2013. júl. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
#1 Te meg sem érdemelnéd ezeket :)
2013. júl. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

#3

Engem más hoz lázba és olyan pasikkal randizom, akik nem ilyen "unalmas" dolgokkal kedveskednek nekem. :)

2013. júl. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1-es te hol élsz ?Meg te mit akarnál egy randin ?

Kérdező,tökéletes a bor,a bon-bon és a virág :)

2013. júl. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Bp-n élek, bár nyilván nem erre vagy kíváncsi.

Na mindegy, ízlések és ficamok.

2013. júl. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Díszítésnek legyen pl friss virág az asztalon(vagy adj neki 1 csokor virágot vagy 1 szál rózsát és annak legyen előre kikészítve az asztalon 1 váza),a szalvétát ne csak letedd,hanem hajtogasd( [link] végén egy kézcsók. ^^

(Legalábbis nálam ezek jönnének be)

2013. júl. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*randi végén
2013. júl. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Figyu, szerintem ha te készíted az ebédet, az már önmagában nagyon sokat jelent. (Vagy ha nem vagy ügyes a konyhában, akkor készítheted mondjuk a sütit te.) Legyen minden vmiért különleges :) A csoki és a bor vmi jóféle, a virág friss és esetleg egzotikus. (Én pl. ebben a melegben nagyon örülnék egy tál friss gyümöcsnek, vagy dinnyének is.)
2013. júl. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gondolom ez már nem az első találkozás, úgyhogy nem gondolom túlzásnak. Én egy szép terítésre (esetleg virágdísz), borra, kellemes zenére szavazok. Bon bon helyett inkább desszert legyen.
2013. júl. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!