Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találok ilyen lányokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok ilyen lányokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék olyan lányt találni, aki intelligens, tanul, vannak céljai, megdolgozik érte, sportol, nem fél megizzadni, megküzdeni a céljaiért, művelt, legalább a kötelezőket elolvasta az iskolában és nem részegeskedik állandóan és hajlandó gondolkozni! :)

Lépten-nyomon olyanokkal sikerül találkoznom, akikkel nem lehet beszélgetni, mert álomvilágban élnek és semmit nem tudnak a világról, akármilyen értelmes témáról szeretnék beszélgetni a válaszok rendszerint ebben merülnek ki: ja, tényleg, de komoly, de király, tök jó, tök rossz, tök gáz, ennyi és társaik.



2013. júl. 27. 22:44
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
És mért akarsz ilyen lányt találni? Ha meg is találod, egyáltalán nem biztos, hogy bele is fogsz tudni szeretni.
2013. júl. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok...
2013. júl. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

21/ Miért akarok ilyet találni?


Mert nekem ezek az értékek, ettől lesz valaki a szememben értékes.

2013. júl. 28. 00:09
 24/31 anonim ***** válasza:
Erre való a ,,Társkereső''
2013. júl. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
80%
Hát akkor jó keresgélést :DDD
2013. júl. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
Amúgy hány éves vagy? :)
2013. júl. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
22
2013. júl. 28. 20:57
 28/31 anonim ***** válasza:
Sok helyen van ilyen csak keresni kell:) rám például illenek ezek amiket leirtál..és énmeg az ilyen fiukat keresem csak hàt ritka nagyon
2013. júl. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon sok ilyen lány van és sok norma pasi is (csak a rosszabbak hangosabbak), egyszerűen csak szépen elmennek egymás mellett az utcán. :D

Nehéz megismerkednetek ha mindkét fél úgy áll hozzá a dologhoz hogy: "fúúú mindenki felszínes, mindenki bunkó, mindenki ribi. Szóba se állok inkább senkivel és várom a sült galambot, majd idejön ha jó nagyra tátom a szám és csipogok neki hangosan." :)


Mondjuk a kötelezős dolog sajnos eléggé igaz, én mindet elolvastam és azóta is gyakran olvasok, de tényleg elég kevesen olvasnak, maximum a mostani divatos női könyveket (nem olyat olvasok :P). De a neten való női cikkek olvasását se tekintem olvasásnak. :D


A pasik norma csajokat keresnek, a csajok norma pasikat... tehát vannak különben nem olvasnánk lépten-nyomon ilyen kérdéseket-válaszokat, vagy csak többen hiszik annak magukat mint amilyenek a valóságban vagy lusták felvenni a kapcsolatot a másikkal. :)

Tök gáz :D

2013. aug. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 bunny007 válasza:

Szia!

Örülök, hogy így gondolkozol:) Hidd el sok olyan lány van, köztük én is, akiknek fontosak az ilyen értékek.Ahhoz, hogy megtaláld az áhított lányt ki kell mozdulni és sokat kell randizni, hogy egyrészt gyakorlatot és nagyobb önbizalmat szerezz!Hajrá, én szorítok neked!

21/L

2013. aug. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!