Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent ha a pasi letekerne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha a pasi letekerne érted 170 km-t az éjszaka közepén? Másnap meg vonatra sem akar ülni?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban találkozgatok egy sráccal, de nem tudom mit akar tőlem. Múltkor részegen neki akart indulni biciklivel a köztünk levő 170 kmes távolságnak, persze lebeszéltem róla. Mondtam, hogy várjunk inkább holnapig. Másnap persze hulla volt a másnaposságtól, és estig aludt, nem ért el vonatot de szerintem nem is nagyon torte magát. Az érthető hogy ezen besérültem?
2013. júl. 28. 11:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Érthető, hogy besérültél, sajnos a lányok többsége évtizedek óta szenved abban, hogy senkiházi, felszínes, jellemtelen emberek szavát veszi komolyan. Valóban nem úgy volt, ahogy mondta, már mi is láttuk
2013. júl. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hat igen ez igaz. Valahogy azt erzem hogy szegeny elegge odavan ertem, csak elbalfszkodja amit en altalaban mindig felreertek. De gondolom ha iyg elkapja az ideg reszegen, hogy kepes lenne 170 kmt tekerni csak hogy lasson, akkor ott csak van valami...
2013. júl. 28. 12:27
 13/17 A kérdező kommentje:
utolso: egyaltalan nem senkihazi amugy. meg jellemtelennek sem mondanam. mibol szurted le hogy jellemtelen?
2013. júl. 28. 12:28
 14/17 anonim ***** válasza:
Esetleg ha tényleg olyan s*gg részeg volt, lehet hogy nem is emlékezett rá mit mondott?
2013. júl. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
ilyet én nem mondtam, amúgy is meglehet, hogy sikersztori lesz
2013. júl. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Emlekszik ra persze. Smsben irta es masnap is visszatertunk ra. Ugy, hogy o hozta fel.
2013. júl. 28. 12:40
 17/17 anonim ***** válasza:

letekerNE. :)


Egyáltalán nem biztos hogy megtette volna igazából. :) A fiúk sokszor bejátsszák ezt, hogy ó igen, mindent megteszek érted, igen, LEUGROM A SZILÁRÓL! És ott áll percekig, és azt várja hogy lebeszéld, mert igazából nem akarta megtenni. :)


Ne dőlj be az ilyeneknek. A tett beszél, a szó pedig elszáll.

2013. aug. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!