Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan javíthatnék az önbizalm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan javíthatnék az önbizalmamon? 21/F

Figyelt kérdés

Még nem volt barátnőm, de még nem is kezdeményeztem soha, tehát ha így vesszük vissza sem utasítottak...

Viszont nem hiába nem kezdeményeztem eddig, azért mert nem merek: hogyan tudnék javítani a helyzetemen, mitől nőhetne meg az önbizalmam?


2009. okt. 23. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben jártam. Azért írom múlt időben mert én 19 évesen ismertem meg az első és eddig egyetlen barátnőmet, ugyanis már 6éve járunk. De ennek ellenére sem érzem, hogy az önbizalmam változott volna. Szerintem túl idős vagyok ahhoz, hogy ez már megváltozzon. Én azért veled ellentétben próbálkoztam, ha nem is túl aktívan, de mindig lepattintottak. Meg igazából mindig kívül estem a csajok látókörén. Hiába voltak olyan barátaim is, akik tetszettek a csajoknak, engem soha nem vettek észre, mintha ott sem lettem volna. Legalábbis általában kedveltek a lányok, de a férfit soha nem látták bennem, a mai napig sem. Soha sem értettem igazán, hogy ez miért van, de ezeknek a tapasztalatoknak köszönhetően eléggé visszahúzódó lettem, mert mindig azt tapasztaltam, hogy amit én mondok, teszek, vagy akár én magam soha nem voltam érdekes a csajok körében, mindig a másik srác érdekelte őket. Nem tudom nálad mi a helyzet. Sokszor eszembe jutott, hogy lehet, hogy phszihológus segítségét kéne kérnem, de valószínű soha nem megyek egyhez sem :)


Na szóval úgy tűnik nem válaszoltam a kérdésedre :) Ezért bocs, de talán egy hasonló sors megismerése könnyebbé teszi a helyzetet. Annyit tudok tanácsolni, hogy próbáld elterelni erről a dologról a figyelmedet! Ne rágódj ezen, mert annak nem lesz jó vége! Esetleg kérd meg a haverokat, hogy ha lehet, próbáljanak bemutatni valami lány ismerősüknek. Nem úgy értem, hogy egyértelmű legyen a helyzet, hogy össze akarnak hozni, csak valami közös program legyen ahol megismerkedhettek.

2009. okt. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj flörtölgetni, szemezgetni neked tetsző lányokkal, ez sokat javít az önbizalmon.Vagy ha van olyan lány aki egy ideje már tetszik és sokszor látod akkor vele próbálj flörtölgetni, abból még semmi rossz nem lehet.Ha pozitívan reagál rá, pl. visszamosolyog, keresi a tekinteted, figyel téged, akkor pedig szólítsd le mert biztosan érdekled.
2009. okt. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

1.hsz: nincsenek olyan barátaim, akikre egy ilyen kaliberű feladatot rá mernék ruházni. Meg úgy szórakozgatni sem szoktam eljárni és már én is gondoltam pszichológus segízségére.

2.hsz: eddig csak annyit figyeltem meg, hogy lehet hogy szimpatikus vagyok a lányoknak (már amelyiknek), de ha a közelembe eltölt fél percet, már rögtön nem talál vonzónak. Talán ezt hívják kisugárzásnak, hogy messziről még igen, de közelről már nem...

2009. okt. 23. 17:21
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is komoly kapcsolatot szeretnék, megelégednék egy csendes, szerény lánnyal. De mi az esélye annak, hogy találok egy ilyet?!
2009. okt. 23. 17:27
 5/7 A kérdező kommentje:
várom a válaszokat és tanácsokat:)
2009. okt. 23. 19:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor fogsz találni mikor nem keresed, ha erölteted és mindenáron azon vagy hogy találj valakit akkor biztos nem fogsz.Nekem is mindig váratlan pillanatban voltak barátaim.L18
2009. okt. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
félreértettél, nem barátnőt akarok azonnal, hanem az önbizalmam javítgatni :)
2009. okt. 24. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!