Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátnőm jelenléte miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm jelenléte miatt nem hívott el randira? Ha egyedül vagyok akkor elhívott volna?

Figyelt kérdés
A srác aki tetszik nekem, azt mondta egy ismerősömnek hogy tetszem neki én is és mindenképpen elhív majd randira ha találkozunk ma egy összejövetelen. Találkoztunk is, de én mindig az egyik barátnőmmel voltam, soha sem voltam egyedül. 1-2 mondatot váltottam a sráccal, azt is úgy hogy a barátnőm ott állt mellettem, így nem hívott randira. Ez az oka? Egyedül kellet volna lennem?
2013. júl. 28. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Eléggè valószínű.
2013. júl. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Beijedt a srác,nekem volt egy ilyen ,,ügyem'' mikor a csaj a tesójával beszélgetett meg minden ezért nem mertem megszólítani. Szerintem chat-eljetek vagy kérdezd meg hogy igaz e és ha igaz akkor mond meg neki hogy ő is (nagyon) tetszik neked.
2013. júl. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell csordástúl járni :D
2013. júl. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!