Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Strandon egyedül lányként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Strandon egyedül lányként hogy érjem el, h oda jöjjenek hozzám a fiúk?

Figyelt kérdés

Nem vagyok csúnya,mindig megnéznek strandon,mosolyognak rám a pasik,meg minden.:D De ritkán jönnek oda hozzám. Bár eddig egyedül még nem voltam. Elég ha mosolygok nekik ha látom h kinéztek maguknak,és akkor odajönnek hozzám? :D Hogy viselkedjek,mit csináljak?:) Tanácsok?

19/L


2013. júl. 13. 23:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vedd le a ruháidat, tedd szét a lábad, és feküdj a hátadra!
2013. júl. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

elégnek kell lennie

legyél természetes és ne viselkedj úgy, mint ha erre mennél

ha mosolyogsz és bejössz neki, majd odamegy

2013. júl. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kevesen fogják a nyilvános beégést kockáztatni egy strandon ezt hidd el.
2013. júl. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Itt a bökkenő,hogy eddig egyedül nem voltál.Szerinted kinek kell az,hogy esetlegesen beégesse magát egy srác nem csak előtted hanem még a barátnőid előtt is?
2013. júl. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csinos vagy és mosolyogsz rájuk akkor az elég. Bár a fiatalabbak nem mindig tökösek és nem mernek odamenni. 24F
2013. júl. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Írd egy táblára adtag alkoholos tollal, hogy:"Gyere és harapj belém!" és emeld fel ha megvolt a kölcsönös mosolygás
2013. júl. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Minimum valami egyértelmű jelzést adj le a kiszemelted felé (egy kacsintás, egy szolíd integetés, egy hangos "gyere mán' ide bázze'), mert egy bárgyú mosolyra kevesen fognak egy nyilvános strandon odajönni hozzád megkérdezni, hogy mennyi az idő..
2013. júl. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Itt azt írjátok, hogy nem kockáztatnak a pasik beégést, akkor csak nekem van olyan "szerencsém" hogy mindig kifogom a merész fajtákat? :D mert ugye van az a típus is, aki mindenféle jel nélkül is jön :) (ami van akinek jó, van akinek nem)
2013. júl. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én csak akkor mennék oda ha azt írnád a hasadra hogy "magányos vagyok" :DDD


Am full idegenekkel beszélgetést kezdeni.... hát nem hiszem hogy túl sok ember erőssége... (kivéve ha megkérdezel valakit hol van Xy utca vagy ilyesmi) Meg ehhez olyan kegyetlen hatalmas önbizalom kell, hallod tuti beképzeltnek néznéd azokat akinek akkora van :D Egészséges önbizalommal ez nem működik... :D

2013. júl. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem van egy módszerem erre, szerintem jól bejöhet. itt nem, talán privátban inkább megírhatom!
2013. júl. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!