Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik szerintetek elhivjam valahova?

Figyelt kérdés

Több mint 6 hónapja ismerem a lányt, egy iskolába járok vele az évfolyam társam.

Nagyon szép lány és megértő.

Beszélgetünk egymással de ritkán de akkor jól el vagyunk de úgy gondoltam hogy elhivnám valahova de nem merem.

Abba kérem a segítségeteket hogy hívjam el és hova vigyem el? Félek hogy nemet mondd, különleges lány ez a első aki ennyire tetszik *. *

Ha elhivnám arra gondolna hogy randi de én csak még jobban meg szeretném ismerni. Nem tudom mit tegyek.

Segítséget kérnék ötleteket de légyszíves csak normálisan!! :)


2013. júl. 29. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Kicsit húzós az az évfolyam társ dolog:/

De próba cseresznye :)

2013. júl. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem randit akarsz akkor miért nem hívsz el magaddal több embert. Úgy biztos tudni fogja hogy csak baráti dolog lesz.
2013. júl. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 CsAM válasza:

Mit veszitesz? Nemet mind? Megprobaltad! A suliban meg "ezt elszurtad kisanyam" facet vagsz :3

" a semmibol jottel a semmibe mesz. Mit veszitettel? Semmit!" Remelem jol ideztem

2013. júl. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sveacer válasza:

Hívd meg dugd meg

Komolyán ne szarjál hívd el moziba és ámen

2013. júl. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha az Internet Explorernek van bátorsága, hogy megkérdezze, lehet-e alapértelmezett böngésző, akkor te is el tudsz hívni egy lányt randira..!
2013. júl. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hát ha nem probálod meg sose fogsz semmire jutni egyet tanuzlj meg ne félj a lányoktol!!!!!! Oda mész elvagytok hülyéskedtek meg nevetetted és megkérded van e kedve sulin kivűl összew futni dumálgatni vagy fagyizni vagy vmi ilyesmi és klb ennyi!
2013. aug. 4. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!