Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetnék? Ő vajon mit érez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Ő vajon mit érez?

Figyelt kérdés

Barátommal már 7 éve vagyunk együtt. Ő most 12, én 11. Még óvodában ismerkedtünk meg(haha, nagyon vicces). Nekem már régóta tetszett és megkérdeztem anyukámat otthon, hogy nem mondthatnám-e meg neki. Azt mondta, hogy nem, mert a fiú kezdeményez. Rá két napra jött a szerelmes levél. :) Aztán más suliba kerültünk, de még tartottuk a kapcsolatot, átmentünk egymáshoz, ide mentünk, oda mentünk, de ez egy ideje megszűnt.Nincs közös témánk, meg semmi. Legutóbb láttam, hogy van egy nem fogadott hívásom tőle. Tökre megörültem, mert már régen beszéltünk (legutóbb húsvétkor találkoztunk!!!), de kiderült, hogy csak azért hívott, mert azt hitte, hogy én hívtam. Amint kiderült a tévedés rögtön köszönt is el. :(


Az az igazság, hogy én már nem vagyok szerelmes belé. Nekem ez elmúlt. De nem tudom, hogy ő mit érez. Csak nem hívhatom fel és kérdezhetem meg, hogy figyelj, te még szeretsz engem? Csak azért mert én már nem annyira.


Nem tudom mi van. Össze vagyok zavarodva, ráadásul nem tudom, mikor találkozok újra egy normális fiúval. Az osztályban minden kedves srácnak van barátnője. :(((



2013. júl. 30. 09:48
 1/4 moonlightsentinel ***** válasza:
Szerintem ez kamu... de ha nem hát izé 11 évesen hidd el még nem vagy igazából szerelmes, nem komoly a dolog, hagyd a francba, amúgy meg nem csak az osztályban vannak kedves srácok, de ezzel még ráérsz asszem :P
2013. júl. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1. nem kamu


2. igenis komoly volt.

2013. júl. 30. 09:54
 3/4 Froncsi ***** válasza:

Nem akarlak győzködni, de idősebb fejjel rájösz majd, hogy a szerelem teljesen más :)

Ráadásul te is be fogod látni később, hogy osztálytárssal kapcsolatot nem érdemes...

A fiúval pedig tartsd a kapcsolatot, attól hogy messze laktok még kár lenne egy ilyen régóta tartó ismerettséget megszakítani :)

2013. júl. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ő mit érez. Esetleg ugyanezt?(annak örülnék a legjobban), vagy szeret? Nem tudom.
2013. júl. 30. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!