Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, kit választanátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, kit választanátok, szőke, kissé molett de szép (szlávos beütésű) arcú kaukázusi, Vagy egzotikus, karcsú de nem különösebben szép arcú dél-amerikai származású lánnyal lennétek szivesebben?

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 05:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
én a moletteket jobban preferálom, mint a nyüzügéket.
2009. febr. 3. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

Amelyiknk több esze van ;)

Külsőre meg látni kéne, mert ez is lehet szép meg az is lehet ronda :)

2009. febr. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Hát hogy nem látom az nehezítés, de a "parapáterekkel" nincs semmi baj, mind a kettő bejönne, inkább akkor meg kellene ismerni őket...
2009. febr. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Egyértelműen belső döntene, igy látatlanban nehéz iylenre válaszolni :) !
2009. febr. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Molett hazai.
2009. febr. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%

[12:47es vok]

mondjuk én imádom a moletteket, s volt belőle déli típusú is, na az is finom volt :)

2009. febr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%
Én az aranyosat, kedveset, életvidámat! komolyra fordítva inkább az elsőt:)szőke, kissé molett, de szép am egyénfüggő 21/f
2009. febr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
szerintem ezt így nem lehet eldönteni, mert mindenkinek más az ízlése....lehet, hogy valakinek az egyik, valkainek a másik jön be, lehet, valakinek egyik se :)
2009. febr. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Belső alapján. Mostanában mindenki a rendes lányokat keresi (mert sajnos nincs sok). Amelyik szimpatikusabb lenne. De talán az egzotikus :P pont egzotikus izű rágót eszek :D:D
2009. febr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

hát azért ne az legyen, hogy megölelem és összetörik... egy egészséges nő nálam 55 kilónál kezdődik.

valóban, számítana a belső is, de ha csak külső alapján lehet dönteni akkor az első!

2009. febr. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!